Pondělí , 09. 06. 2025

Stanislava

Unboxing video herní myši Niceboy ORYX M300 Duke

Po delší době přinášíme video z rozbalení nějaké té “hračky”, tentokrát herní myši Niceboy Oryx M300 Duke. Ta chce oslovit dobrým poměrem ceny a výkonu při max. DPI 6 400 a nízké hmotnosti.

16. 09. 2020

16. 09. 2020

Po delší době přinášíme video z rozbalení nějaké té “hračky”, tentokrát herní myši Niceboy Oryx M300 Duke. Ta chce oslovit dobrým poměrem ceny a výkonu při max. DPI 6 400 a nízké hmotnosti.

Citujme tiskovou zprávu: “Ať už jste fanoušek strategických her nebo klasických stříleček, na všechny druhy her vám bude stačit jedna herní myš: ORYX M300 Duke. Její citlivost až 6400 DPI jí zajišťuje skvělou rychlost, ale umí být i na pixel přesná díky 5 možnostem nastavení DPI. Jejích 7 tlačítek si můžete naprogramovat díky vlastnímu softwaru, stejně jako si nastavit jakoukoliv barvu podsvícení či si vytvářet barevná spektra.”

Z prvního použití můžeme potvrdit, že přepínání DPI je rychlé, myš reaguje i na bílém lesklém povrchu. Designové osvětlení lze kromě různých konfigurací blikání, chybělo nám jednobarevné schéma, i vypnout (třeba tlačítkem na myši). Ovládací program “umí česky”.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Niceboy nás zahrnul novinkami na léto, které jistě byly možnými kandidáty na dárky za vysvědčení. Do této doby byla řada RAZE hlavně odolnými reproduktory bez dalšího pozlátka (levný RAZE mini nepočítejme) v podobě rádia apod. Právě ego to mění a přináší věci, které z něj činí plnohodnotný přehrávač hudby.
Jistě znáte scény z filmů, kde, pro zvýšení napětí, při kopírování dat do nebo z počítače toho úplně nejvíc nejzlejšího padoucha prožívá hlavní hrdina perné chvíle, protože to jde prostě strašně pomalu. Kdyby měl po ruce testovaný SSD disk AData SE760, asi by si ušetřil mnoho nervů a potu...

Nepřehlédněte

Produkt od Sony se vymyká dosud testovaným bezdrátovým Bluetooth reproduktorům z více důvodů. Hlavním je jeho cenovka atakující 4 až 5 tisíc korun, druhým možnost ovládání přes mobilní aplikaci a také odolnost IP67. Hlavní devizou by měl být kvalitní zvuk s plnými basy.
Po testech sluchátek Elite a Blaze, které se ukázaly jako velmi kvalitní produkty od firmy Lamax, jsem se dostal i k „peckám“, a to taktéž bezdrátovým. Jedná se konkrétně o model Tips1, který je v nabídce špuntů od Lamaxu cenově nejdostupnější (790 Kč). Lamax vyrábí další dva modely – Pax1 (990 Kč) a Dots1 (1 690 Kč).

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek