Sobota , 13. 07. 2024

Markéta

Diskuze k článku

10 komentářů

 1. pripojeni k TV
  DOBRÝ DEN,JDE PŘÍSTROJ PŘIPOJIT KE KLASICKÉ TV?VÝROBCE PÍŠE,ŽE ANO.TAK JAK TO VLASTNĚ JE?DĚKUJI

 2. SiGMATek PDX-3220
  Už vám prošel redakčním testem, třeba i jen zběžně, mode SiGMATek PDX-3220? Zajímal by mě právě v porovnání s touto PDX-4200 a taky menším bráškou PDX-1200.

 3. Re: Větší svačina sebou: Sigmatek PDX-4200
  Mozna vidim spatne ale vidim na fotografii konektoru ze je tam napsano AV IN OUT pod oranzovym konektorem? To by pak preci znamenalo ze to ma v jednom konektu vstup i vystup… Nebo vidim spatne? 🙂

  1. Re: Větší svačina sebou: Sigmatek PDX-4200
   Vidíte správně. Já mám doma přehrávač Odys, který to má řešeno stejně: firmwarově si přepnete v nastavení, jestli chcete, aby byl IN nebo OUT. A funguje to dobře 🙂

 4. Re: Větší svačina sebou: Sigmatek PDX-4200
  Dobrý den

  Můj sigmatek bohužel nemá český firmware neíte prosím jestli se dá dokoupit? a kde?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Spousty souborů, videa, obrázky a hudba se závratnou rychlostí rozrůstají, a už ani nevíme, kam s nimi. Než bude vše přístupné a dostupné online ještě chvíli potrvá, a tak se v mezičase můžeme upírat jedině k pevným diskům. A pokud to má mít řád a efekt, chce to síťové úložiště NAS.

Po nejlevnějším modelu Vega se nám na stůl i do rukou dostala poměrně nová kamera značky Niceboy, která cílí na opačné spektrum zákazníků, mainstreamová Vega 5 Pop s dotykovým displejem. Stejně jako vy, položili jsme si otázku, zda má taková obrazovka u akční kamery vlastně smysl.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek