Pondělí , 27. 05. 2024

Valdemar

Vylaďte si Xbox One

29. 12. 2013

29. 12. 2013

Společnost ColorWare, která mimo jiné spolupracovala s AlienWare, výrobcem výkonných herních počítačů a notebooků s výrazným vzhledem, nabízí možnost dle vlastního vkusu si vzhledově vylepšit Xbox One.

Druhou možností je objednat si stroj nový, taktéž dle vlastního barevného návrhu (včetně ovladače). Jako u každé podobné úpravy, ani v tomto případě nepůjde o levnou záležitost. Nový výrobek vyjde zákazníka na 749 USD (asi 14 900 Kč), sadu pro vylepšení vlastního stroje pořídíte za 249 USD (asi 4 900 Kč). V tomto případě ji kupujete bez ovladače, který si můžete samozřejmě objednat zvlášť za dalších 109 dolarů.

Zdroje: Ubergizmo, ColorWare

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pro mnoho lidí neexistuje nic horšího, než když musí trávit nekonečné chvíle čekáním až skončí reklamy na YouTube. Když se poprvé objevila možnost předplatného bez reklam, pro řadu lidí to byla spása. Je ale neuvěřitelné, kolik lidé je ochotných platit za to, aby se nemuseli s reklamami trápit. YouTube dosáhl tento měsíc důležitého milníku pro své úrovně placené hudby a videa, když celosvětově překonal hranici 100 milionů odběratelů.
Sluchátka Niceboy HIVE bones využívají technologii vedení zvuku přes lícní kosti. Váš zvukovod zůstává stále otevřený, takže slyšíte zvuky okolí. Pro mne je toto nesporná výhoda, například při jízdě na kole nebo při běhání. Ten, kdo se naopak chce od okolních zvuků oprostit, tomu bychom je nedoporučovali.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek