Pátek , 12. 07. 2024

Bořek

Vylaďte si Xbox One

29. 12. 2013

29. 12. 2013

Společnost ColorWare, která mimo jiné spolupracovala s AlienWare, výrobcem výkonných herních počítačů a notebooků s výrazným vzhledem, nabízí možnost dle vlastního vkusu si vzhledově vylepšit Xbox One.

Druhou možností je objednat si stroj nový, taktéž dle vlastního barevného návrhu (včetně ovladače). Jako u každé podobné úpravy, ani v tomto případě nepůjde o levnou záležitost. Nový výrobek vyjde zákazníka na 749 USD (asi 14 900 Kč), sadu pro vylepšení vlastního stroje pořídíte za 249 USD (asi 4 900 Kč). V tomto případě ji kupujete bez ovladače, který si můžete samozřejmě objednat zvlášť za dalších 109 dolarů.

Zdroje: Ubergizmo, ColorWare

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Sluchátka Lamax Base1 již “z praku” nabízejí dobrý poměr ceny a výkonu - 790 Kč neomráčí ani méně movité. Nabízejí kromě klasické reprodukce přes Bluetooth 5.0 i audio kabel (když se vybijí) specialitku v podobě přehrávání hudby z micro SD karty (podobně jako drobný bezdrátový reproduktor Sphere SP-1). Umí být autonomním přehrávačem hudby umístěným přímo na hlavě. Tím z masy sluchátek na trhu vyčnívají podobně jako doga na výstavě beaglů.
Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.

Nepřehlédněte

Plánování společenských událostí, veletrhů nebo prodejních akcí může být náročný úkol. Každý organizátor hledá ten správný prvek, který udělá z události nezapomenutelný zážitek. Přenosné party stany, známé také jako reklamní nebo prodejní stánky, jsou tímto prvkem, který přidává do každé akce nádech jedinečnosti a pohodlí.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek