Pondělí , 05. 06. 2023

Dobroslav

Vylaďte si Xbox One

29. 12. 2013

29. 12. 2013

Společnost ColorWare, která mimo jiné spolupracovala s AlienWare, výrobcem výkonných herních počítačů a notebooků s výrazným vzhledem, nabízí možnost dle vlastního vkusu si vzhledově vylepšit Xbox One.

Druhou možností je objednat si stroj nový, taktéž dle vlastního barevného návrhu (včetně ovladače). Jako u každé podobné úpravy, ani v tomto případě nepůjde o levnou záležitost. Nový výrobek vyjde zákazníka na 749 USD (asi 14 900 Kč), sadu pro vylepšení vlastního stroje pořídíte za 249 USD (asi 4 900 Kč). V tomto případě ji kupujete bez ovladače, který si můžete samozřejmě objednat zvlášť za dalších 109 dolarů.

Zdroje: Ubergizmo, ColorWare

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Niceboy voděodolné reproduktory umí, o tom jsme se již několikrát přesvědčili (např. první Raze nebo Raze 2 Twins). Dnes rozbalíme novinku Raze 4 Origin, která chce kromě krytí IP67 oslovit také výkonem 20 W a výdrží kolem 20 hodin a FM rádiem s integrovanou anténou. Nic z toho nezní špatně, tak uvidíme v recenzi.
Naos znamená posvátnou schránu pro sochy bohů. Co tím chce asi Lamax říci? Má přidomek evokovat nečekané schopnosti novinky? Modelové číslo X7.1 naopak naznačuje dílčí evoluci předchozí X7 Mira. Jak zní tedy odpověď? Nepůjde jen o evoluci, zjistíte záhy, protože přibylo nejen funkcí, ale též vybavení včetně dálkového ovladače a mnoho dalšího. Čekejme více, než byste tipovali, není to jen o dálkovém ovladači.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek