Pátek , 19. 04. 2024

Rostislav

Vylaďte si Xbox One

29. 12. 2013

29. 12. 2013

Společnost ColorWare, která mimo jiné spolupracovala s AlienWare, výrobcem výkonných herních počítačů a notebooků s výrazným vzhledem, nabízí možnost dle vlastního vkusu si vzhledově vylepšit Xbox One.

Druhou možností je objednat si stroj nový, taktéž dle vlastního barevného návrhu (včetně ovladače). Jako u každé podobné úpravy, ani v tomto případě nepůjde o levnou záležitost. Nový výrobek vyjde zákazníka na 749 USD (asi 14 900 Kč), sadu pro vylepšení vlastního stroje pořídíte za 249 USD (asi 4 900 Kč). V tomto případě ji kupujete bez ovladače, který si můžete samozřejmě objednat zvlášť za dalších 109 dolarů.

Zdroje: Ubergizmo, ColorWare

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Poměrně dlouhou dobu jsem neměl možnost vzít do rukou telefon z jiné země původu, než asijské. Až nyní jsem dostal možnost podívat se na smartphone od polského výrobce myPhone. Ten zatím zcela neprorazil (alespoň na tuzemském trhu), nicméně vyrazil do boje s nejlevnějším smartphonem na trhu – myPhone 6 FUN Lite. Telefon se dá pořídit za doporučených 1 490 Kč, nebo levněji. Otázka zní, co za oněch 15 stovek dostaneme?

Nepřehlédněte

Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.
Odolné věci máme rádi, rádi je vždy potrápíme a ještě více nás těší, když přežijí a lze napsat, že výrobce nelže a výrobek je opravdu kvalitní. Podobně tomu bude u testovaného disku HD830, který nás zaujal již asi před rokem na prezentaci společnosti AData. Doba evidentně dozrála a těžký kovový kvádřík dorazil i k nám do redakce…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek