Neděle , 20. 10. 2024

Vendelín

Není to klasická recenze, ale takové dosti drzé srovnání. Vychvalovaných česko-italských Xavian Joy a čínsko-britských Wharfedale Diamond. Rozdíl v ceně je přitom více, než dvojnásobný. A není to odlišnost jediná. Ale co ten hlavní rozdíl? Totiž zvuk?

Diskuze k článku

7 komentářů

    1. A-30
      Take vlastnim A-30, mam k nemu Dali Zensor 3 a nejsem uplne spokojen, v podkrovi hodne vysek a bas slabsi. Puvodne jsem uvazoval wd225, nevim jestli bych si pomohl, take uvadite ostrejsi vysky, ale urcite zajimava recenze.

      1. WD 225 mají hloubek habaděj.
        WD 225 mají hloubek habaděj. Ale v kombinaci s A-30 může být těch výšek pro někoho už dost. Pokud je požadavek na řekněme klidnější projev, tak lze k WD 225 uvažovat o jiném zesilovači, třeba Denon nebo Marantz.

        1. Joy s Yamahou
          A teď jsem pro změnu Xavian Joy namísto s Pioneerem A30 propojil s Yamahou A-S501 a pocit mírně slabších výšek zmizel. Zvuk je vyváženější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Těsně před Vánoci přinášíme srovnávací test čtyř malých bezdrátových reproduktorů, které se jistě ocitnou v hledáčku nejednoho „ježíška”: novinku Energy Music Box 1+ Pear, léty ověřený Lamax Sphere SP-1, nedávno zlevněný Niceboy Raze Mini a základní model Sony SRS-XB01. Který bychom doporučili?

Na trhu s příslušenstvím pro videokamery a fotoaparáty Sony, se objevil kabelový ovladač od čínské firmy JJC, která má ve svém portfoliu velké množství příslušenství v oboru pořizování záběrů, ať již statických či pohyblivých.

Pro mnoho lidí neexistuje nic horšího, než když musí trávit nekonečné chvíle čekáním až skončí reklamy na YouTube. Když se poprvé objevila možnost předplatného bez reklam, pro řadu lidí to byla spása. Je ale neuvěřitelné, kolik lidé je ochotných platit za to, aby se nemuseli s reklamami trápit. YouTube dosáhl tento měsíc důležitého milníku pro své úrovně placené hudby a videa, když celosvětově překonal hranici 100 milionů odběratelů.

Nepřehlédněte

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek