Neděle , 26. 01. 2025

Zora

Xolo Play 6X-1000 – indický telefon s šesti jádry

06. 07. 2014

06. 07. 2014

Byl by to celkem obyčejný chytrý telefon (a jistě jim za pár měsíců bude), avšak přichází z Indie s něčím (pro zatím) méně obvyklým – s 6jádrovým ARM procesorem (představeným tedy již v únoru).

TIP: Ochutnejme KitKat, Jelly Bean suverénně kraluje Androidu

Jde o čip MediaTek MT6591 běží na 1,5 GHz a disponuje grafickou kartou Mali-450 (600 MHz). Dále nechybí podpora 2 SIM karet, 2 GHz RAM, pouze 8 GB interní paměti, Wi-Fi, 8Mpixelová zadní kamera apod. 5palcový displej nabízí HD rozlišení 1280 × 720, operačním systémem je Android 4.4 „KitKat“. Cenu výrobce stanovil na 14 499 INR (tedy indických rupií), což odpovídá zhruba 4 900 Kč.

Zdroj: XOLO

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jak může malá firma zvládnout rychlý růst a zároveň udržet vysokou kvalitu služeb? Pavel, majitel obchodu s designovým nábytkem, našel řešení v nástroji ChatGPT. Tento AI systém mu pomohl automatizovat komunikaci se zákazníky, zefektivnit marketing a úspěšně expandovat na zahraniční trhy. Pavel tak nejen zvládl nápor objednávek, ale také posunul své podnikání na novou úroveň, díky čemuž se mohl soustředit na to, co dělá nejlépe – design nábytku.
Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.
Powerbanku D16750 jsem poprvé viděl na tiskovce společnosti AData a, když se přiznám, že mám tyto odolné věci prostě tak nějak rád, nepřekvapí vás, že jsem okamžitě zatoužil po jednom kousku na recenzi. Přání se mi splnilo, ba co víc: „Dejte jí, co proto!“ Dostal jsem požehnání k drsnějšímu zacházení…
Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?
Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek