Sobota , 05. 04. 2025

Miroslava

Zotac ZBOX EN760 – našlápnutý prcek

28. 05. 2014

28. 05. 2014

Společnost Zotac nabízí nový typ maličkého počítače, který má vynikat kromě rozměrů také výkonem vhodným na hry. Plní, co slibuje? Tak trochu…

Sílu pro 3D hry počítači propůjčuje zejména procesor Intel Core i5 (4. generace) 4200U taktovaný na 1,6 GHz s TurboBoost frekvencí až 2,6 GHz a grafická karta nVidia GTX 860M – až 1097 MHz, 640 CUDA procesorů a 2 GB GDDR5 taktovaných efektivně na 5 GHz se 128bitovou sběrnicí. Ano, jde o notebookové komponenty.

Z dalších specifikací zmiňme 8 GB RAM, 1TB disk 5 400 ot., Wi-Fi 801.11ac a Bluetooth 4.0. Pevný disk při tom můžete vložit do klasického 2,5palcového slotu či také SSD do mSATA o velikosti až 64 GB. Celkově vzato nejde o úplně mizerné „vnitřnosti“, ale rozhodně nejde od plnohodnotné herní PC. Cenu zatím neznáme.

Zdroj: Zotac

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

VisionBook 11Wa v nás vzbudil nemalá očekávání, jak si Umax zvládne poradit nejen s výkonnějším a také energeticky náročnějším Celeronem (oproti Atomu) v šasi tabletu, kde ještě udělal místo na M.2 disk a zadní kameru. Jak to celé ladí, když přidali i operační paměť? Odpovězme v recenzi.
Do kompletace portfolia akčních kamer od Niceboy nám chyběl poslední a nejnovější model mířící na nenáročného zákazníka, klidně dítě či teenagera, který touží ovládat ji přes mobilní telefon. Niceboy obohatil svůj základní typ VEGA o podporu Wi-Fi právě pro účel komunikace s majitelem a jeho telefonem. My vám model VEGA wifi nyní představíme.
Vega je jednou z nejjasnějších hvězd na našem nebi. Dokáže však základní model značky Niceboy zazářit v recenzi? Zaujal nás hlavně nízkou cenou 990 Kč, která z ní činí nejlevnější akční kameru, jakou jsme měli v redakci k testování. Papírově neslibuje zázraky, ale papír je jedna věc, nás zajímala realita.
Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek