Středa , 27. 08. 2025

Otakar

3DMark Time Spy – nový benchmark pro DirectX 12

15. 07. 2016

15. 07. 2016

Společnost Futuremark uvolnila pro fanoušky nový test pro Direct X 12, který má plně využít schopností nejnovějších grafických jader.

Pokud nedisponujete takto moderním a výkonným hardwarem, můžete se kouknout na oficiální demo video na YouTube, stojí za to. Jak se již stalo standardem, nejde jen o banální slet 3D scén, nýbrž o krátký napínavý příběh.

Obrázek ilustruje vytížení grafické karty ve srovnání se starším testem Fire Strike, kalkulace ukazuje typické množství zpracovaných procesů na snímek.

Držitele licence vyjde update na 9,99 USD (asi 240 Kč), pokud tak učiní do 23. července zaplatí 4,99 USD (asi 120 Kč). Neplacenou verzi Basic včetně nového testu či placenou Professional můžete stahovat již nyní na Steamu nebo webu výrobce.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jedním z dalších Umaxů, které plánujeme otestovat, bude v dubnu nebo květnu 10palcový tablet s pouzdrem v klasickém stylu. Kromě tohoto skoro kapesního počítače plánujeme i test většího brášky Umax 11Wa, dále zabrousíme opět mezi reproduktory s Niceboy Raze, něco také natočíme nejen v akci s Niceboy Vega 5 Fun, ale také v automobilu s Rollei CarDVR-318.

Ať už budete chtít instalovat nová Windows 7 na HTPC, nebo na svůj klasický počítač, může se vám hodit následující postup. Instalace z USB je nyní mimořádně snadná.

Po dlouhé době přinášíme unboxing video bezdrátového reproduktoru. Testovaný výrobek se však od těch v poslední době testovaných liší, Genesis Helium 300BT ARGB jsou klasickou stereo soustavou dvou reproduktorů o celkovém výkonu 24 W.
Tisk na barevných inkoustových tiskárnách už dávno nemusí patřit k těm nejdražším. Naopak, díky nádržím na inkoust, který se jednou za čas jednoduše dotankuje, jde o tisk velmi levný. Srovnatelný s tiskem laserovým. Jak si vedla v našem testu tiskárna Epson L3060? A zmíníme se i o konkurenční rivalce Brother DCP-T500W.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek