Středa , 09. 07. 2025

Drahoslava

Óčko skončilo v DVB-t, MTV přijde

Óčko opustilo šířeního svého signálu přes veřejné DVB-t vysílání. Tvrdí, že nechce být celoplošnou televizí a že si je jeho diváci najdou.

15. 08. 2009

Óčko opustilo šířeního svého signálu přes veřejné DVB-t vysílání. Tvrdí, že nechce být celoplošnou televizí a že si je jeho diváci najdou. Inu, cena inzerce klesla a nadto je jí v médiích málo. A za šíření v DVB-t jistě muselo Óčko Radiokomunikacím platit. Takže ahoj a šáteček naší první hudební teenegerské televizní stanici…

Zato provozovatel Novy – CET 21 – si evidentně nemyslí, že by hudební stanice byla neperspektivní a chystá se v listopadu spustit českou odnož MTV. Ze zahraničních MTV víme, že to zdaleka není stanice jen o hudbě (což podle mě Óčko moc nepochopilo). Možná proto bude mít česká MTV úspěch. Nicméně ani MTV zdá se nebude celoplošnou televizí, protože ji naladíte jen na kabelu, satelitu nebo přes IPTV.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Většinu našich životů nyní žijeme online, od sociálních sítí přes bankovnictví až po sledování televize. Ale jak se naše digitální stopy rozšiřují, roste i chaos, pokud nenastolíme nějaký řád. Dobrou zprávou je, že získat kontrolu nad svým online světem nemusí být tak skličující, jak se zdá. Ukážeme vám, jak na to v klíčových aspektech vašeho online života.
Záludná otázka – víte, kdy vznikl první chytrý telefon? Applu je z velké části přisuzováno to, že v roce 2007 zahájil boom chytrých telefonů s původním iPhonem. Samozřejmě, že iPhone nebyl první smartphone – ten přišel o mnoho let dříve a překvapivě nenesl jméno BlackBerry nebo Nokia. Pojďme se trochu vzdělat v historii smartphonů.
Na novinku v portfoliu Verbatim jsme vás upozornili, nehonosí se žádnými armádními standardy, díky kompozitnímu matriálu KyronMAX má vydržet opravdu hodně drsné zacházení a ochránit data na flash disku. Je tomu tak? Pojďme na to.
Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek