Neděle , 04. 06. 2023

Dalibor

DIGIlidi sobě aneb uživatelské blogy (pravidla)

13. 06. 2009

13. 06. 2009

Blogy jsou služba, kterou může využívat každý registrovaný čtenář webu DIGIlidi.cz – dále jen bloger. Bloger může publikovat na svém blogu vlastní články s recenzemi, zkušenostmi, návody i s osobními názory. Pro nejlepší články máme připraveny odměny ve výši až 600 korun!

Pravidla blogování

Obsahem blogu se rozumí texty, odkazy, obrázky a případně další součásti blogu přidané blogerem. Za obsah blogu nese bloger plnou odpovědnost. Obsah blogu musí splňovat následující podmínky:

  • obsah článků musí být tematicky blízký oboru webu DIGIlidi.cz (hifi, elektronika, multimedia, film, hudba, internet, počítače)
  • na blogu se nesmí objevit obsah, který porušuje zákony ČR
  • zakázána je publikace vulgárního, erotického či jinak nemorálního či urážejícího obsahu, nebo takového, který podněcuje ke zločinnosti
  • blog nesmí obsahovat odkazy na jiné weby, které porušují dva předchozí body
  • blog není možné zneužívat ke stálé nebo opakované propagaci jiných webů, zejména komerčního charakteru
  • je zakázáno využívat obsah blogů jako prostor pro reklamu
  • obsah blogu nesmí být kopírován na jiné weby nebo naopak kopírován z cizích webů
  • obsah blogu nesmí poškozovat web DIGIlidi.cz a další projekty provozovatele

Máme právo zamezit zveřejnění blogu pokud nesplňuje některou z uvedených podmínek.

Výhody pro blogery

Z obsahu blogů budeme vybírat nejlepší články, které dostanou prostor na titulní straně. Kromě nejlepších článků budeme blogy propagovat i samostatným boxem na titulní straně.

Článek, který bude zveřejněn v hlavním redakčním obsahu webu, bude odměněn autorským honorářem 200 Kč. Odměnu zasíláme na žádost autora na bankovní účet uvedený v žádosti doručené na redakce@digilidi.cz. Částka je vedena jako autorský honorář a bude již zdaněna 15% sazbou. Pokud získá článek vydaný v redakčním obsahu 5 000 unikátních přečtení během 14 dnů od vydání, autor získá 600 korun. Akce autorských honorářů na blozích platí do odvolání a o finálním udělení odměny rozhoduje provozovatel webu.

Blog má tu výhodu, že můžete publikovat v podstatě okamžitě a nezávisle na redakci. Nicméně stále platí i nabídka zveřejnění vašich článků klasickou redakční cestou.

Práva provozovatele blogu

Služba je bezplatná a bez záruky. Bloger založením blogu souhlasí, že nemá nárok na úhrady jakékoliv škody spojené s užíváním této služby. Vyhrazujeme si právo měnit funkce nebo vzhled služby bez předchozího upozornění blogerů.

Tato pravidla jsou závazná pro každého, kdo službu Blogy DIGIlidi.cz využívá.

Jak blogovat

Blogovat mohou jen registrovaní uživatelé. Po bezplatné registraci najdete v levém sloupci box nadepsaný vaším přihlašovacím jménem. V něm se mimo jiné nachází i příkaz pro vložení nového článku do blogu. 

Po zadání výstižného názvu článku je třeba zvoli kategorii, kam váš článek nejblíže spadá. Pomocí jednoduchého editoru můžete napsat svůj text a naformátovat jej. Minimální počet slov článku je stanoven na 50.

Prozatím není možné nahrávat přímo do článku vaše fotografie, ale můžete zobrazovat vaše fotografie uložené na jiných serverech (existují různé služby a online fotoalba, kde lze fotografie zdarma skladovat a odkazovat na ně).  

V případě problémů, dotazů nebo námětů se prosím obraťte na redakci. Služba je ve vývoji a budeme ji postupně zlepšovat. 
 

Provozovatelem služby je společnost Invisible Media, zastoupená redakcí webu. 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dlouho jsem u svých notebooků hluk a aktivní chlazení neřešil. Prostě ho prostě neměly, díky Atomu či Celeronu N si vystačili s pasivním chlazením. Zatoužil jsem však po výkonu Intel Core i5 procesoru, více RAM (2 ani 4 GB už mi nestačí) a plnohodnotném SSD disku, což s sebou nese opět aktivní chlazení a hluk ventilátoru...
Na tento článek mě přivedla reportáž na ČT1 v Reportérech ČT, která informuje o zcela bezprecedentním jednání ze strany MPSV vůči soc. firmě Amerfo, zaměstnávající 80 handicapovaných lidí. Dává jim práci, což je skvělé. Například v historické budově, kterou můžete vidět ve 3D online či se tam ubytovat. Prohlédnout si lze i další brněnské památky...
Sluchátka Lamax Base1 již “z praku” nabízejí dobrý poměr ceny a výkonu - 790 Kč neomráčí ani méně movité. Nabízejí kromě klasické reprodukce přes Bluetooth 5.0 i audio kabel (když se vybijí) specialitku v podobě přehrávání hudby z micro SD karty (podobně jako drobný bezdrátový reproduktor Sphere SP-1). Umí být autonomním přehrávačem hudby umístěným přímo na hlavě. Tím z masy sluchátek na trhu vyčnívají podobně jako doga na výstavě beaglů.
Nabídka Umaxu v posledních týdnech zažívala změny – a sice ve složení procesorů, kdy mělo býti více modelů s „Gemini Lake“, ale nestane se tak v brzké době. Intel nestíhá, takže pokud jste čekali na novou generaci úsporných mobilních procesorů, jiná možnost než 14Wg Plus nezůstává. Což nevadí, on se totiž notebook povedl, opět je o něco lepší.
V brněnském sídle společnosti Zoner se v pondělí 4. 9. 2017 uskutečnila tisková konference, která představila poslední aktualizace ZPS X a byla i oslavou prvního roku prodeje programu formou předplatného. Nejvýznamnější novinky uvádíme v článku.
Nabídka Umaxu v posledních týdnech zažívala změny – a sice ve složení procesorů, kdy mělo býti více modelů s „Gemini Lake“, ale nestane se tak v brzké době. Intel nestíhá, takže pokud jste čekali na novou generaci úsporných mobilních procesorů, jiná možnost než 14Wg Plus nezůstává. Což nevadí, on se totiž notebook povedl, opět je o něco lepší.
Dobrých levných akčních kamer je jako šafránu, BML cShot1 4K s doporučenou cenou 1 390 Kč vypadá jako jedna z nich. Příbuznost s dražším sourozencem BML cShot3 4K nezapře a to je dobře.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek