Úterý , 22. 04. 2025

Evžénie

Cougar 700M – výjimečná herní myš

25. 05. 2014

25. 05. 2014

Dva roky vývoje, díly připevněné na hliníkovém rámu s netradičním designem, umožňujícím dlani nepotit se i při intenzivním hraní, vlastní ARM procesor. K tomu dvě ocenění: International Design Award 2014 a Computex Design & Innovation Award 2014.

Čím si myš získala tolik přízně? Je ergonomická a nastavitelná, aby padla přesně do ruky, díky 8200 dpi Precision Gaming Sensor Technology bude asi velmi přesná.

Pro případ, kdyby vašemu PC chyběl výkon či došlo k latenci v reakcích, disponuje vlastním 32bitovým ARM procesorem a 512 kB paměti – své „výpočetní potřeby“ by tak myš měla obstarat sama. Uložit si přímo na myši můžete až tři vlastní přednastavené profily a samozřejmě importovat do počítačů. Díky 4,5g závažím si můžete hmotnost „hlodavce“ přizpůsobit vlastním potřebám, přičemž bez nich má jít se 110 g o nejlehčí hliníkovou myš na světě. Doporučená cena činí 84 USD (asi 1 690 Kč). Moc či málo? Posouzení necháme na vás.

Zdroje: TechPowerUp, Cougar

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...

Každý, kdo vlastní chytrý i hloupý mobil, jistě někdy řešil problém s nabíječkou, resp. absencí energie pro dobití telefonu, když jste třeba v přírodě či nemůžete dlouze setrvávat u zásuvky. Pro takové případy „bůh“ vymyslel powerbanky jako A-Data A10050.

Dlouho jsem u svých notebooků hluk a aktivní chlazení neřešil. Prostě ho prostě neměly, díky Atomu či Celeronu N si vystačili s pasivním chlazením. Zatoužil jsem však po výkonu Intel Core i5 procesoru, více RAM (2 ani 4 GB už mi nestačí) a plnohodnotném SSD disku, což s sebou nese opět aktivní chlazení a hluk ventilátoru...
Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.
Notebook HP nám do redakce zavítal po dlouhé době, což kvitujeme s radostí. Nečekejte herní stroj, takové nás nezajímají, spíše oceňujeme něco univerzálnějšího jako testovaný model. Vůbec ale netvrdíme, že půjde o slaboučkého rachitika. Kupujete řádně vybavený stroj pro plnohodnotné domácí použití.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek