Sobota , 10. 06. 2023

Gita

Nabídka Start se vrátí do Windows

06. 04. 2014

06. 04. 2014

Již se o tom mluví několik týdnů, původně se předpokládalo, že půjde o Windows 9. Po konferenci Build 2014 však otázka nabídky Start začíná nabývat reálnějších (oficiálních) rozměrů.

TIP: Microsoft tlačí – zbavte se Windows XP, Zajímavosti od Microsoftu

Nedočkáme se jí sice již v blížící se aktualizaci Windows 8.1, avšak mělo by se tak stát ještě letos. Asi byl tlak zákazníků a kritika Windows 8 silná natolik, že ani Microsoft nemohl nereagovat.

Pokud se vám nechce čekat, doporučujeme program Classic Shell.

Zdroj: Neowin 1 a 2

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Do kompletace portfolia akčních kamer od Niceboy nám chyběl poslední a nejnovější model mířící na nenáročného zákazníka, klidně dítě či teenagera, který touží ovládat ji přes mobilní telefon. Niceboy obohatil svůj základní typ VEGA o podporu Wi-Fi právě pro účel komunikace s majitelem a jeho telefonem. My vám model VEGA wifi nyní představíme.
O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.

Nepřehlédněte

Jak oznámila firma Dolby Laboratories, budou první evropské stanice s HDTV používat Dolby Digital. Ten bude integrován přímo do set top boxů.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek