Čtvrtek , 30. 11. 2023

Ondřej

Cougar 700M – výjimečná herní myš

25. 05. 2014

25. 05. 2014

Dva roky vývoje, díly připevněné na hliníkovém rámu s netradičním designem, umožňujícím dlani nepotit se i při intenzivním hraní, vlastní ARM procesor. K tomu dvě ocenění: International Design Award 2014 a Computex Design & Innovation Award 2014.

Čím si myš získala tolik přízně? Je ergonomická a nastavitelná, aby padla přesně do ruky, díky 8200 dpi Precision Gaming Sensor Technology bude asi velmi přesná.

Pro případ, kdyby vašemu PC chyběl výkon či došlo k latenci v reakcích, disponuje vlastním 32bitovým ARM procesorem a 512 kB paměti – své „výpočetní potřeby“ by tak myš měla obstarat sama. Uložit si přímo na myši můžete až tři vlastní přednastavené profily a samozřejmě importovat do počítačů. Díky 4,5g závažím si můžete hmotnost „hlodavce“ přizpůsobit vlastním potřebám, přičemž bez nich má jít se 110 g o nejlehčí hliníkovou myš na světě. Doporučená cena činí 84 USD (asi 1 690 Kč). Moc či málo? Posouzení necháme na vás.

Zdroje: TechPowerUp, Cougar

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Spolu s novým laptopem VisionBook 14Wa s volným slotem pro 2,5palcový disk jsme se rozhodli otestovat jeho možnosti i pomocí SSD disku Transcend SSD230S. S kapacitou 512 GB zaplatíte sice jen o tisícovku méně než za notebook, přesto ale zkusme ilustrovat možný přínos pro slabší stroje.
Umax 12Wg Tab zasvěceným více či méně připomene zařízení od Microsoftu, tedy 2 v 1 jménem Surface. Tedy tablet spolupracující s klávesnicí, se kterou není vyloženě napevno spojen kloubem, proto potřebuje svůj stojánek...
Testovanou kameru nekoupíte s hromadou více či méně zbytečného příslušenství, to si musíte dokoupit později. Dostáváte pouze kameru s USB kabelem a akumulátorem, což nebývá v tomto segmentu časté. Pro někoho klad, jinému to vadit může. Je Mi Action Camera 4K čistokrevným lovcem adrenalinu či spíše zmenšeným digitálním fotoaparátem pro náročnějšího uživatele?
Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek. Jsem si vědom toho, že úvod článku může někomu připadat spíše jako reklamní sdělení. Nejde to však popsat jinak nežli v superlativech, a to téměř bez výhrad. Jednu tu ale pro vás přece mám. Je to můj náhled na dle mého přemrštěnou cenu. O tom ale až později.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek