Sobota , 10. 06. 2023

Gita

Cougar 700M – výjimečná herní myš

25. 05. 2014

25. 05. 2014

Dva roky vývoje, díly připevněné na hliníkovém rámu s netradičním designem, umožňujícím dlani nepotit se i při intenzivním hraní, vlastní ARM procesor. K tomu dvě ocenění: International Design Award 2014 a Computex Design & Innovation Award 2014.

Čím si myš získala tolik přízně? Je ergonomická a nastavitelná, aby padla přesně do ruky, díky 8200 dpi Precision Gaming Sensor Technology bude asi velmi přesná.

Pro případ, kdyby vašemu PC chyběl výkon či došlo k latenci v reakcích, disponuje vlastním 32bitovým ARM procesorem a 512 kB paměti – své „výpočetní potřeby“ by tak myš měla obstarat sama. Uložit si přímo na myši můžete až tři vlastní přednastavené profily a samozřejmě importovat do počítačů. Díky 4,5g závažím si můžete hmotnost „hlodavce“ přizpůsobit vlastním potřebám, přičemž bez nich má jít se 110 g o nejlehčí hliníkovou myš na světě. Doporučená cena činí 84 USD (asi 1 690 Kč). Moc či málo? Posouzení necháme na vás.

Zdroje: TechPowerUp, Cougar

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Powerbanku D16750 jsem poprvé viděl na tiskovce společnosti AData a, když se přiznám, že mám tyto odolné věci prostě tak nějak rád, nepřekvapí vás, že jsem okamžitě zatoužil po jednom kousku na recenzi. Přání se mi splnilo, ba co víc: „Dejte jí, co proto!“ Dostal jsem požehnání k drsnějšímu zacházení…

Firma Lamax je nám sympatická tím, že je původem česká, sídlící v Praze. Své produkty navrhuje a vymýšlí u nás v Česku, výroba probíhá (ostatně jako u spousty dalších výrobců) v Asii. A protože fandíme těm, kteří dokáží se ctí konkurovat velkým a zavedeným značkám, pojďme se dnes podívat na další kus z dílen Lamaxu, tentokrát na bezdrátová sluchátka Elite E-1 a zkusme se zaposlouchat do „beatů“.

Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek