Sobota , 20. 04. 2024

Marcela

Cougar 700M – výjimečná herní myš

25. 05. 2014

25. 05. 2014

Dva roky vývoje, díly připevněné na hliníkovém rámu s netradičním designem, umožňujícím dlani nepotit se i při intenzivním hraní, vlastní ARM procesor. K tomu dvě ocenění: International Design Award 2014 a Computex Design & Innovation Award 2014.

Čím si myš získala tolik přízně? Je ergonomická a nastavitelná, aby padla přesně do ruky, díky 8200 dpi Precision Gaming Sensor Technology bude asi velmi přesná.

Pro případ, kdyby vašemu PC chyběl výkon či došlo k latenci v reakcích, disponuje vlastním 32bitovým ARM procesorem a 512 kB paměti – své „výpočetní potřeby“ by tak myš měla obstarat sama. Uložit si přímo na myši můžete až tři vlastní přednastavené profily a samozřejmě importovat do počítačů. Díky 4,5g závažím si můžete hmotnost „hlodavce“ přizpůsobit vlastním potřebám, přičemž bez nich má jít se 110 g o nejlehčí hliníkovou myš na světě. Doporučená cena činí 84 USD (asi 1 690 Kč). Moc či málo? Posouzení necháme na vás.

Zdroje: TechPowerUp, Cougar

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Lamax před Vánoci chrlil jednu novinku za druhou, podobně jako konkurence. Nabídka se potěšitelně rozrostla o další a další zařízení, zejména v oblasti těch "chytrých". Lamax startoval na trhu s akčními kamerami, přidal reproduktory a sluchátka. Ty mám od nich dosud nejraději. Posledním kouskem, který jsem mohl vyzkoušet, je model Street2, jenž se s pořizovací cenou 890 Kč řadí mezi dostupnější bezdrátové reproduktory. Na cenové akce si zatím musíme počkat.

Vzpomínáte na večerníček o včelích medvídcích, kde byl brouk kvapník, který stále chvátal a neměl chvíli čas? Pokud patříte k obdobné sortě pracantů, může vám pomoci SSD přenosný disk Adata, je opravdu rychlý. Podobně jako onen brouček vás moc nezdrží a přežije i pád (například do louže).

Plánování společenských událostí, veletrhů nebo prodejních akcí může být náročný úkol. Každý organizátor hledá ten správný prvek, který udělá z události nezapomenutelný zážitek. Přenosné party stany, známé také jako reklamní nebo prodejní stánky, jsou tímto prvkem, který přidává do každé akce nádech jedinečnosti a pohodlí.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek