Sobota , 13. 07. 2024

Markéta

Diskuze k článku

8 komentářů

 1. 5980-ka neposiela 5960-ku na ziaden odpocinek 🙂
  DVP5980 bude sice najvyssi model DVD prehravaca, ale DVP5960 sa bude aj nadalej predavat… na trhu je totiz dost uzivatelov s TV podporujucich vstup len do 1080i a pre takych je 1080p zbytocne.

  1. Philips DVP5980
   Prošel jsem podrobně popis jak Philips DVP5980 tak Philips DVP5960, ale rozdíl tam není žádný až na zmíněné 1080p. Dokonce i USB, které píšou že je až na modelu Philips DVP5980 je na Philips DVP5960 taky.
   NEVÍ NĚKDO JESTLI JE MOŽNÉ KONFIGUROVAT NA JEDNOM Z MODELŮ TITULKY JAKO TŘEBA NA FERGUSON 770?

   1. Tak, jako na Ferdovi, to
    Tak, jako na Ferdovi, to zcela jistě nepůjde, ale dá se čekat, že budou alternativní firmwary se zlepšeným zobrazováním titulků, například tří různých vzhledů titulků a podobně.

    1. Díky za odpověď Lucko!
     Díky za odpověď Lucko! Původně jsem byl do Ferdy zapálenej, ale rozčarovalo mě zobrazování obrázků (natažené na výšku), což jsem řadil na jedno z prvních míst mých požadavků. Na Philipsu by to mělo být asi v pořádku, mapuju teprve první den jeho funkce. Zatím se mi nepodařilo nikde najít žádné stránky s firmware….to Philips docela zanedbává. Oproti Acompu je podpora docela chudá, snad to ostatní bude lepší ;-).

 2. firmware 3144
  Dají se u verze 3144 zvětšit titulky u Divx filmů? Koupil jsem DVD 3144 a jsou tam malé titulky. Není někde firmware, který by toto vyřešil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Polská značka nás nedávno vcelku překvapila sluchátky Argon 600, a proto jsme se již bez větších předsudků pustili i do testování herní myši Krypton 550. Produktoví specialisté si evidentně libují v chemických názvech vzácných plynů, nemyslíte? Jak tedy zvládají navrhnout herní myš?

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Notebook HP nám do redakce zavítal po dlouhé době, což kvitujeme s radostí. Nečekejte herní stroj, takové nás nezajímají, spíše oceňujeme něco univerzálnějšího jako testovaný model. Vůbec ale netvrdíme, že půjde o slaboučkého rachitika. Kupujete řádně vybavený stroj pro plnohodnotné domácí použití.
Jistě znáte scény z filmů, kde, pro zvýšení napětí, při kopírování dat do nebo z počítače toho úplně nejvíc nejzlejšího padoucha prožívá hlavní hrdina perné chvíle, protože to jde prostě strašně pomalu. Kdyby měl po ruce testovaný SSD disk AData SE760, asi by si ušetřil mnoho nervů a potu...

Nepřehlédněte

Google přináší generativní umělou inteligenci a to přímo do své aplikace Mapy Google. Nově pomohou uživatelům najít zajímavá místa pomocí velkých jazykových modelů (LLM). Tato funkce bude odpovídat na dotazy týkající se doporučení restaurací nebo nákupů, například pomocí svého LLM „analyzuje podrobné informace Map o více než 250 milionech míst a důvěryhodné statistiky od naší komunity více než 300 milionů přispěvatelů, abyste mohli rychle zjistit, kam jít.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek