Čtvrtek , 30. 11. 2023

Ondřej

HP stahuje vadné napájecí kabely

02. 09. 2014

02. 09. 2014

Společnost HP oznámila koncem srpna ve spolupráci s vládními orgány USA program výměny napájecích kabelů distribuovaných po celém světě s (mini)notebooky HP a Compaq či dokovacími stanicemi.

Prodány byly od září 2010 do června 2012 skoro všechny, takže půjde o miliony kabelů. Každý postižený zákazník má nárok na bezplatnou výměnu. Tyto kabely mohou dle tiskové zprávy HP představovat riziko požáru.

Pokud nemáte na kabelu značku LS-15, ničeho se nebojte.

Akce se netýká rozhodně všech prodaných notebooků, proto je třeba si tuto skutečnost ověřit. Potenciálně nebezpečné kabely nesou označení LS-15, i když se to netýká všech z nich vyměněn bude každý takový. Je třeba se pouze zaregistrovat na webu, a tak získat nárok na bezplatnou náhradu.

Zdroj: HP

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Telefony značky myPhone nejsou pro naše čtenáře novinkou, volili jsme levnější modely, které se neobešly bez kompromisů. Hammer Blade 2 Pro se nezdráháme naopak označit za vlajkovou loď tohoto polského výrobce. Do odolného těla vměstnal i výkonný hardware jako 8jádrový procesor, 6 GB RAM či 128GB úložiště s 16Mpix fotoaparátem. Podařilo se?
Naos znamená posvátnou schránu pro sochy bohů. Co tím chce asi Lamax říci? Má přidomek evokovat nečekané schopnosti novinky? Modelové číslo X7.1 naopak naznačuje dílčí evoluci předchozí X7 Mira. Jak zní tedy odpověď? Nepůjde jen o evoluci, zjistíte záhy, protože přibylo nejen funkcí, ale též vybavení včetně dálkového ovladače a mnoho dalšího. Čekejme více, než byste tipovali, není to jen o dálkovém ovladači.
Na jaře jsem si vyzkoušel první sluchátka od firmy Lamax, jednalo se konkrétně o model Elite E-1. A byl jsem velmi mile překvapen. Na podzim jsem dostal k dispozici sluchátka Blaze B-1, která se v portfoliu firmy Lamax nachází ve spektru levnějších modelů (cena 1 190 Kč). Otázka tedy je, zda milé překvapení z Elite E-1 přetrvalo.
Testovanou kameru nekoupíte s hromadou více či méně zbytečného příslušenství, to si musíte dokoupit později. Dostáváte pouze kameru s USB kabelem a akumulátorem, což nebývá v tomto segmentu časté. Pro někoho klad, jinému to vadit může. Je Mi Action Camera 4K čistokrevným lovcem adrenalinu či spíše zmenšeným digitálním fotoaparátem pro náročnějšího uživatele?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek