Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

HP stahuje vadné napájecí kabely

02. 09. 2014

02. 09. 2014

Společnost HP oznámila koncem srpna ve spolupráci s vládními orgány USA program výměny napájecích kabelů distribuovaných po celém světě s (mini)notebooky HP a Compaq či dokovacími stanicemi.

Prodány byly od září 2010 do června 2012 skoro všechny, takže půjde o miliony kabelů. Každý postižený zákazník má nárok na bezplatnou výměnu. Tyto kabely mohou dle tiskové zprávy HP představovat riziko požáru.

Pokud nemáte na kabelu značku LS-15, ničeho se nebojte.

Akce se netýká rozhodně všech prodaných notebooků, proto je třeba si tuto skutečnost ověřit. Potenciálně nebezpečné kabely nesou označení LS-15, i když se to netýká všech z nich vyměněn bude každý takový. Je třeba se pouze zaregistrovat na webu, a tak získat nárok na bezplatnou náhradu.

Zdroj: HP

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?
Po odolném reproduktoru, který jsem pořádně potrápil, si dnes představíme další kousek, který sice autem přejíždět nehodláme, ale pod vodu se koukne – nabízí krytí IPx7. Zaujmout chce jinými zbraněmi – kvalitním prostorovým zvukem, dobrými basy, výkonem 12 W a výdrží akumulátoru přes 7 hodin.
Není to klasická recenze, ale takové dosti drzé srovnání. Vychvalovaných česko-italských Xavian Joy a čínsko-britských Wharfedale Diamond. Rozdíl v ceně je přitom více, než dvojnásobný. A není to odlišnost jediná. Ale co ten hlavní rozdíl? Totiž zvuk?
Kamera Rollei 372 zaujme hlavně cenovkou, která z ní dělá doslova záležitost pro každého. Navíc nabídne kromě (Full)HD videa i Wi-Fi a ovládání přes aplikaci v mobilu. To za cirka 699 Kč nezní špatně. Hodně nás proto zajímalo, jak si povede v reálu.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek