Čtvrtek , 08. 06. 2023

Medard

HP stahuje vadné napájecí kabely

02. 09. 2014

02. 09. 2014

Společnost HP oznámila koncem srpna ve spolupráci s vládními orgány USA program výměny napájecích kabelů distribuovaných po celém světě s (mini)notebooky HP a Compaq či dokovacími stanicemi.

Prodány byly od září 2010 do června 2012 skoro všechny, takže půjde o miliony kabelů. Každý postižený zákazník má nárok na bezplatnou výměnu. Tyto kabely mohou dle tiskové zprávy HP představovat riziko požáru.

Pokud nemáte na kabelu značku LS-15, ničeho se nebojte.

Akce se netýká rozhodně všech prodaných notebooků, proto je třeba si tuto skutečnost ověřit. Potenciálně nebezpečné kabely nesou označení LS-15, i když se to netýká všech z nich vyměněn bude každý takový. Je třeba se pouze zaregistrovat na webu, a tak získat nárok na bezplatnou náhradu.

Zdroj: HP

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Telefony značky myPhone nejsou pro naše čtenáře novinkou, volili jsme levnější modely, které se neobešly bez kompromisů. Hammer Blade 2 Pro se nezdráháme naopak označit za vlajkovou loď tohoto polského výrobce. Do odolného těla vměstnal i výkonný hardware jako 8jádrový procesor, 6 GB RAM či 128GB úložiště s 16Mpix fotoaparátem. Podařilo se?
Když jsme recenzovali LED lampu od Lamaxu dříve, musíme uznat, že jsme se nemohli zbavit dojmu, že zde převážila touha po designu nad funkčností. EasyLight1 je v tomto ohledu jiná, pracovní stůl osvítí perfektně a zvládne toho víc.

Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?

Nepřehlédněte

Jistě znáte scény z filmů, kde, pro zvýšení napětí, při kopírování dat do nebo z počítače toho úplně nejvíc nejzlejšího padoucha prožívá hlavní hrdina perné chvíle, protože to jde prostě strašně pomalu. Kdyby měl po ruce testovaný SSD disk AData SE760, asi by si ušetřil mnoho nervů a potu...

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek