Pátek , 21. 02. 2025

Lenka

Diskuze k článku

Jedna odpověď

  1. Nyquist-Shannon-Kotělnikov-Whittaker Teorém nese jména amerického informatika a fyzika švédského původu HARRYHO THEODORA NYQUISTA(* 1889, † 1976) a nám již dobře známého matematika CLAUDA ELWOODA SHANNONA. Nezávisle na nich byl ale objeven dalšími vědci, proto bývá označován také jako Shannonův-Kotělnikovův, Whittakerův-Shannonův-Kotělnikovův nebo dokonce Whittakerův-Nyquistův-Kotělnikovův-Shannonův teorém.Ztrátová komprese snižuje zvukový tukZajímavý překlep!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Postavili jsme proti sobě lehká, otevřená, na uších ležící sluchátka vhodná na doma i na použití venku. Konkrétně druhou generaci legendárních Sennheiser – PX100 II a zajímavý produkt švédského výrobce V-Jays. Již nyní prozraďme, že tak dramatický duel jsme tu dlouho neměli. Rozdíly jsou propastné. A to na obou stranách…
VisionBooků začíná být na trhu podobně jako modelů BMW řady 3, v oněch přídomcích by se jeden pomalu ztratil. Vězte tedy, že 14Wa se objevila vcelku nedávno, s původní 14Wi nemá pranic společného, u Umax nahradil cloudbookem 14Wi-S. Námi testovaný notebook (ano, notebook) má jiný procesor, více RAM a v neposlední řadě místo na pevný disk (zároveň 32 GB eMMC) a RJ45. Mohli bychom říci, že tak tvoří mezičlánek mezi cloubookem a notebookem. Pojďme zjistit čemu se blíží víc?

Nepřehlédněte

Nejsem fanoušek sluchátek v uších, nerad ztrácím kontrolu, přijít o sluch například na ulici vidím jako nechtěnou věc. Jako fanouška nových technologií mě naopak lákalo vyzkoušet sluchátka HIVE pods, přinášející budoucnost do současnosti. Čítají dva špunty s vlastní baterií a příjmem, dokonce nepotřebují kabel ani pro komunikaci mezi sebou.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek