Sobota , 02. 03. 2024

Anežka

Microsoft představil grafiku krabicových Windows 10

14. 07. 2015

14. 07. 2015

Ano, Windows 10 se budou stále ještě prodávat v krabicových verzích, byť to dost možná bude poslední operační systém z Redmondu, který si takto půjde koupit v kamenném obchodě fyzicky v krabici na instalačním médiu spolu s licenčním číslem na dobře známé nálepce. To pro případ, že jste z míst, kde je pomalý internet apod.

TIP: Windows 10 nabídnou předinstalované komerční hry a 6 různých verzí

Hlavní cestou, jak se uživatelé dostanou k Windows 10, zejména oněch asi 300 milionů, kdo v současnosti fungují na Windows 7 a 8.1, bude nejspíše internetová aktualizace zdarma. Mimo to nebude problémem koupit elektronickou licenci, stáhnout i instalační soubory z webu a vytvořit vlastní „bootovací“ DVD či USB disk. Takže způsobů, jak si opatřit vysněný software, existuje více.

Již dříve oznámené datum 29. července, tedy den vydání finálních Windows 10 stále platí.

Zdroj: WinFuture.de

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Když se řekne pojem „domácí tiskárna“, většina z nás si představí kompaktní inkoustovou tiskárnu. Ty jsou totiž, na rozdíl od laserových tiskáren, univerzálnější a v domácnosti využitelnější – vytisknete s nimi jak texty, tak i vysoce kvalitní obrázky a fotografie. U českých spotřebitelů jsou pak nejpopulárnější inkoustové tiskárny značek Canon, Epson a HP. V tomto článku vám nabízíme srovnání nákladů na tisk vybraných TOP modelů tiskáren od zmíněných výrobců.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek