Sobota , 15. 06. 2024

Vít

Microsoft představil grafiku krabicových Windows 10

14. 07. 2015

14. 07. 2015

Ano, Windows 10 se budou stále ještě prodávat v krabicových verzích, byť to dost možná bude poslední operační systém z Redmondu, který si takto půjde koupit v kamenném obchodě fyzicky v krabici na instalačním médiu spolu s licenčním číslem na dobře známé nálepce. To pro případ, že jste z míst, kde je pomalý internet apod.

TIP: Windows 10 nabídnou předinstalované komerční hry a 6 různých verzí

Hlavní cestou, jak se uživatelé dostanou k Windows 10, zejména oněch asi 300 milionů, kdo v současnosti fungují na Windows 7 a 8.1, bude nejspíše internetová aktualizace zdarma. Mimo to nebude problémem koupit elektronickou licenci, stáhnout i instalační soubory z webu a vytvořit vlastní „bootovací“ DVD či USB disk. Takže způsobů, jak si opatřit vysněný software, existuje více.

Již dříve oznámené datum 29. července, tedy den vydání finálních Windows 10 stále platí.

Zdroj: WinFuture.de

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek