Pátek , 19. 04. 2024

Valérie

Asus ROG G20CB – extravagantní 9,5litrový desktop

13. 09. 2015

13. 09. 2015

ASUS Republic of Gamers (ROG) představuje svůj nejnovější designový herní desktop, inspirovaný Mayskými znaky, který v duchu nového „měření“ počítačových skříní pojme 9,5 litrů. Líbí se, během roku stihla jeho starší verze posbírat i nějaké ceny za design. Vedle toho samozřejmě čekejme i nejmodernější hardware.

Výčtem se nebudeme zabývat dopodrobna, protože si jej můžete otevřít v ve zdrojovém článku. Stručně plejáda procesorů z rodiny „Skylake-S“, tedy 6. generace procesorů Intel Core, stejně tak většina zástupců rodiny Nvidia GeForce GTX 950GTX 980 či AMD Radeon R9 380, samozřejmě nějaká ta „ramka“ DDR4, „esesdéčka“ apod.

TIP: Novinky na poli HTPC grafik od ATI i Nvidia

Nechybí kvalitní audio a bezdrátové periferie. Zaujmout chce také osvětlením LED s 8 miliony barevných kombinací.

Zdroj: TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Akční kamery nejsou novinkou, stejně tak model 420 od německého výrobce Rollei již na českém trhu nahradil novější 425, který se však liší jen několika parametry. Pro většinu lidí jde spíše jen o hračku pro teenagery, bližší zkušenost však prokáže, že toho umí mnohem víc. Nabízí dost i dospělým.

Tento reproduktor není našim čtenářům cizí, jde o novinku, ale nedávno jsme vám ho ukázali v krátkém videu. Tvarem i názvem napovídá, že chce převzít roli nástupce prvního RAZE se ctí. Proto nabízí vyšší výkon 20 W bez poklesu výdrže baterií. Jsou si velmi podobné a při tom nový model působí dospěleji.
Po nejlevnějším modelu Vega se nám na stůl i do rukou dostala poměrně nová kamera značky Niceboy, která cílí na opačné spektrum zákazníků, mainstreamová Vega 5 Pop s dotykovým displejem. Stejně jako vy, položili jsme si otázku, zda má taková obrazovka u akční kamery vlastně smysl.

Nepřehlédněte

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek