Neděle , 12. 01. 2025

Pravoslav

Nové monitory AOC – anebo rovnou tablety?

06. 05. 2014

06. 05. 2014

Společnost AOC vypustila dva nové 22 a 24palcové dotykové IPS LED monitory mySmart, které kromě jiného mají vlastní operační systém Android.

Rozlišení obou obrazovek s IPS maticí je přirozeně 1920 × 1080 (tedy FullHD), přičemž nechybí plná konektivita k počítači skrz klasické VGA či HDMI. Stejně jako klasický monitor pak nabízí integrované reproduktory o výkonu 2 W či HD webovou kameru 720p.

TIP: Ochutnejme KitKat

Kromě toho ve „vnitřnostech“ skrývají platformu pro Android 4.X „Ice Cream Sandwich“ od Nvidia, tedy čtyřjádrový procesor T33 s taktem 1,6 GHz. Dále nechybí 8 GB flash paměti,  4 USB porty a čtečka paměťových karet SDHC, Bluetooth a Wi-Fi. Monitory jsou samozřejmě dotykové.

Zdroje: AOC 1 a 2, CNET

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Není lepší věci pro zrychlení počítače nebo notebooku, než přechod z klasického plotnového disku na SSD. Ať už v podobě SATA SSD, nebo lépe NVME M.2. Nástrojů na migraci dat ze starého disku na nový zdarma je ale docela málo.
Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.
Co kdyby vaši firmu postihl nečekaný výpadek způsobený hackerským útokem, přírodní katastrofou nebo klidně chybou zaměstnance a paralyzoval tak provoz podniku na delší dobu? Bez Disaster Recovery plánu můžete v této situaci čelit ztrátě důležitých dat, dlouhodobému přerušení poskytování svých služeb i finančním ztrátám. Zjistěte, jak pomocí Disaster Recovery planningu tyto hrozby minimalizovat a rychle se vrátit k běžnému fungování firmy. 
První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek