Pondělí , 07. 04. 2025

Heřman a Hermína

Diskuze k článku

13 Responses

    1. Díky:)
      Díky za „uznání“ a konstruktivní kritiku…zvláště pojmenování toho, co Vám vadí nám bylo hodně užitečné;). My straky ale proso tuze nerady, nicméně by to bylo lepší, než to co z toho mám teď:))

      1. Re: Díky:)
        Dobrý Den
        Zajímalo by mě jaké jsou rozdíly mezi PZ800 a PZ80?(hlavně v realném použití – blu ray ,konzole)

    2. až na to že odpověděl
      až na to že odpověděl úplný nesmysl. Žádný model PX85 neexistuje a dotyčný se ptal na PZ80 a PZ85.

  1. Rozdíl 80E a 85E
    Díky za článek, moc mi pomohl v orientaci mezi jednotlivými modely. Rozhoduji se mezi 80E a 85E, nemohl byste někde „vyšťourat“ v čem se kromě vzhledu liší? Ještě jednou díky 😉

    1. Rozdíly PZ85 a 80E
      Tak tady jsou ty rozdíly přímo z datasheetu Panasonic. PZ80 postrádá oproti 85 tuto výbavu:
      1. inteligentní dopočítávání snímků (TV vypočte podle předchozího a následujícího snímku mezisnímek, takže pohyblivé objekty jsou třeba ve svém pohybu suběktivně plynulejší…aspoň by to tak mělo být:))
      2. 24p Real Cinema
      3. BBE Viva HD3D sound
      4. Dolby Digital
      5. digitální audio výstup
      To by mělo být vše…

  2. Re: Plazmová evoluce podle Panasonicu
    TH-42PZ800 je určitě super, ale jaksi nemůžu najít dobrou cenu, v USD jsou ceny již na 1500, ale já bych ji koupili za cenu odpovídající 2000USD, takže kolem 30tis. Kč, nevíte kde ji mohu za tuto cenu sehnat?

  3. Re: Plazmová evoluce podle Panasonicu
    rad by som vedel, ake su rozdiely medzi tymto modelom a jeho predchodcom PANASONIC TH-42PX70EA?

    ide mi cisto o obraz/funkcie TV, nie o predne vstupy, zmeney dizajn, tvar podstavca…

    dakujem

    Raduuuz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Čtyři roky poté, co Google prohlásil, že chce blokovat soubory cookie třetích stran v prohlížeči Chrome, potvrdil, že nakonec nebude blokovat online sledovače. V roce 2020, přibližně v době, kdy Apple zablokoval soubory cookie třetích stran v Safari, Google trval na tom, že udělá totéž. O čtyři roky později se Google zdánlivě vzdal jejich blokování.
Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)
Pro dnešní recenzi, či spíše preview, jsme konkrétně zvolili prostřední variantu powerbanky značky Lamax s kapacitou 15 000 mAh (existují ještě 10 000 mAh a 20 000 mAh). Prostě zlatou střední cestu jako optimální volbu pro náročnějšího kupce, který nechce neustále řešit dobíjení záložního zdroje pro svůj mobilní telefon a popř. jej využije pro tablet i úsporný notebook s USB-C napájením.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek