Pátek , 09. 06. 2023

Stanislava

Po prázdninách čekejme boom tabletů s Windows 8.1

29. 05. 2014

29. 05. 2014

O uvolnění licencí Windows 8.1 pro tablety, resp. odstranění poplatků pro výrobce tabletů do velikosti 9 palců, jsme vás informovali. Na zařízení vybavená Windows se prý můžeme těšit ve třetím čtvrtletí letošního roku.

TIP: Zázraky se dějí, Windows budou zdarma, Chytrým mobilům i tabletům se v roce 2013 dařilo

Na první vlaštovky se můžeme těšit na stánku Microsoftu na letošním Computexu. Očekávejme produkty výrobců jako Lenovo, Acer či Asus. Může jít o impulz, který nastartuje novou vlnu zájmu o tablety – 60 % jich nyní využívá Android. Pro systém od Googlu zatím hovoří též ohromný počet aplikací. Nechme se překvapit.

Zdroje: DigiTimes, Toshiba

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Německý výrobce Rollei se primárně zaměřuje produkci akčních kamer, stativů a vybavení pro fotografy. My jsme měli možnost otestovat jednu ze tří nabízených autokamer, a sice model DVR-318, kterou pořídíte ve značkovém eshopu za 3 490 Kč, čímž se stává vlajkovou lodí (do auta) firmy v této kategorii.
Sluchátka Niceboy HIVE bones využívají technologii vedení zvuku přes lícní kosti. Váš zvukovod zůstává stále otevřený, takže slyšíte zvuky okolí. Pro mne je toto nesporná výhoda, například při jízdě na kole nebo při běhání. Ten, kdo se naopak chce od okolních zvuků oprostit, tomu bychom je nedoporučovali.
Dnes testovaným zařízením se výrobce snaží nabídnout duchovního nástupce, resp. klon, dříve uvedených zařízení typu 2 v 1 - stejně velkého VisionBooku 11Wa a menšího 10Wi-S. Od každého si bere něco, vždy vlastním způsobem. Chce být zcela novým a neokoukaným modelem v nabídce Umaxu. To se mu dozajista daří...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek