Pondělí , 04. 11. 2024

Karel

Radujme se, veselme se – Tamagotchi je zpět!

24. 11. 2013

24. 11. 2013

Všichni si jistě pamatujeme tuto hračku, která byla hitem v 90. letech. Ano, je tomu už 17 tet, co Tamagotchi spatřilo světlo světa. Nyní je zpět – lepší, chytřejší. Bude i zábavnější?

Japonská společnost Bandai se rozhodla vzkřísit svoji hračku pod značkou Tamagotchi Friends (Tamagotchiho přátelé) v Evropě ještě před Vánocemi, v USA se jej pak dočkají až na podzim příštího roku. Navazovat je asi na co, vždyť původních verzí se prodalo přes 79 milionů kusů. Vynásobte si to očekávanou cenou okolo 20 USD (asi 400 Kč ) a vyjde vám potenciální zisk

A kde jinde než v Japonsku by si měli být vědomi skutečnosti, že původní koncept by asi dnešní děti, odkojené chytrými telefony, tablety apod. neoslovil. Proto i nový Tamagotchi musel vyspět a má nabídnout (oproti staršímu, resp. zastaralému, bráškovi) nové funkce: budete si moci vybrat mezi různými osobnostmi virtuálního přítele, který bude též schopen komunikovat s dalšími Tamagotchi, sdílet zprávy, hry a další věci.

Zdroj: Gizmodo, Tamgotchi Friends

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Telefony značky myPhone nejsou pro naše čtenáře novinkou, volili jsme levnější modely, které se neobešly bez kompromisů. Hammer Blade 2 Pro se nezdráháme naopak označit za vlajkovou loď tohoto polského výrobce. Do odolného těla vměstnal i výkonný hardware jako 8jádrový procesor, 6 GB RAM či 128GB úložiště s 16Mpix fotoaparátem. Podařilo se?
Niceboy RAZE 2 twins se nebojí originality a inovativního přístupu. Navíc opět nabízí ochranu proti vodě IPx7. RAZE 2 twins tvoří dva menší reproduktory s možností pevného fyzického spojení a ještě překrytí ochrannou gumou, která dodá potřebný styl a základní odolnost při pádu. Každý nabízí výkon 12 W, propojeny jsou navzájem technologií True Wireless a k počítači či mobilu se připojí prostřednictvím Bluetooth 4.2.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek