Úterý , 21. 05. 2024

Monika

Nadupaný Asus Transformer Book T302 přijde v létě

06. 05. 2016

06. 05. 2016

Společnost Asus zveřejnila specifikace nového hybridního notebooku T302, který dorazí v létě s vcelku pěknou výbavou.

12,5palcový IPS displej nabídne Full HD či QHD (2 560 × 1 440) rozlišení, klávesnice se pochlubí plnou velikostí a klasickými USB 2.0 a 3.0 porty. Nebude chybět ani USB typu C.

TIP: Asus Transformer v testu – obojživelník z výprodeje

V samotném tabletu o hmotnosti 750 g a tloušťce 8 mm hledejte procesory Intel Core M3 či M7 „Skylane“ s maximální frekvencí 2,2 GHz a 4 MB cache. Integrovaná grafika nese název Intel HD Graphics 515. Při 4GB či 8GB nebude trpět ani nedostatkem paměti, se 128GB, 256GB a 512GB SSD ani nedostatkem úložného prostoru. 38Wh akumulátor slibuje až 8 hodin provozu, což není nereálné ani u levějších „2 v 1“ jako Umax 10Wi Pro, jehož recenzi přineseme již brzy.

Zdroj: Tech Times

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Na trhu s příslušenstvím pro videokamery a fotoaparáty Sony, se objevil kabelový ovladač od čínské firmy JJC, která má ve svém portfoliu velké množství příslušenství v oboru pořizování záběrů, ať již statických či pohyblivých.

Spousty souborů, videa, obrázky a hudba se závratnou rychlostí rozrůstají, a už ani nevíme, kam s nimi. Než bude vše přístupné a dostupné online ještě chvíli potrvá, a tak se v mezičase můžeme upírat jedině k pevným diskům. A pokud to má mít řád a efekt, chce to síťové úložiště NAS.

Když se řekne pojem „domácí tiskárna“, většina z nás si představí kompaktní inkoustovou tiskárnu. Ty jsou totiž, na rozdíl od laserových tiskáren, univerzálnější a v domácnosti využitelnější – vytisknete s nimi jak texty, tak i vysoce kvalitní obrázky a fotografie. U českých spotřebitelů jsou pak nejpopulárnější inkoustové tiskárny značek Canon, Epson a HP. V tomto článku vám nabízíme srovnání nákladů na tisk vybraných TOP modelů tiskáren od zmíněných výrobců.
Dalším z videí z rozbalování budou multiplatformní sluchátka, která můžete používat s konzolemi PS4, Xbox One, Nintendo Switch, stolním počítačem a také nejnovějšími notebooky i telefony, od polské herní značky Genesis (založené roku 2013). Nabízí tkaninou chráněný audio kabel, zásuvný mikrofon a masivní náušníky, slibující dobrý zvuk...

Nepřehlédněte

Závody v pokroku v oblasti umělé inteligence jsou v plném proudu. Jednotlivé společnosti dělají vše proto, aby mohli zákazníkům nabídnout lepší možnosti AI. Po dlouhé době je tu něco, v čem mohou technologičtí giganti skutečně soutěžit. Jedna z nejznámějších technologických společností, Huawei, se zaměří na zvýšení výroby svého AI čipu Ascend 910B na úkor výroby svých telefonů Mate 60, alespoň v jednom závodě.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek