Neděle , 28. 05. 2023

Vilém

Nadupaný Asus Transformer Book T302 přijde v létě

06. 05. 2016

06. 05. 2016

Společnost Asus zveřejnila specifikace nového hybridního notebooku T302, který dorazí v létě s vcelku pěknou výbavou.

12,5palcový IPS displej nabídne Full HD či QHD (2 560 × 1 440) rozlišení, klávesnice se pochlubí plnou velikostí a klasickými USB 2.0 a 3.0 porty. Nebude chybět ani USB typu C.

TIP: Asus Transformer v testu – obojživelník z výprodeje

V samotném tabletu o hmotnosti 750 g a tloušťce 8 mm hledejte procesory Intel Core M3 či M7 „Skylane“ s maximální frekvencí 2,2 GHz a 4 MB cache. Integrovaná grafika nese název Intel HD Graphics 515. Při 4GB či 8GB nebude trpět ani nedostatkem paměti, se 128GB, 256GB a 512GB SSD ani nedostatkem úložného prostoru. 38Wh akumulátor slibuje až 8 hodin provozu, což není nereálné ani u levějších „2 v 1“ jako Umax 10Wi Pro, jehož recenzi přineseme již brzy.

Zdroj: Tech Times

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Doplněno o fotky a postřehy: Vega 6 star obohatila flotilu produktů značky Niceboy nedávno jako poslední ze dvou. Kromě nativního 2K videa se snaží zaujmout schopnostmi běžného fotoaparátu v nastavení parametrů včetně aktivní stabilizace obrazu. Samozřejmě čekejte dostatek (možná až nadbytek) příslušenství v luxusním balení. Stačí to na přesvědčení zákazníků, aby kameru koupili?
Když jsme recenzovali LED lampu od Lamaxu dříve, musíme uznat, že jsme se nemohli zbavit dojmu, že zde převážila touha po designu nad funkčností. EasyLight1 je v tomto ohledu jiná, pracovní stůl osvítí perfektně a zvládne toho víc.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Nabídka Umaxu v posledních týdnech zažívala změny – a sice ve složení procesorů, kdy mělo býti více modelů s „Gemini Lake“, ale nestane se tak v brzké době. Intel nestíhá, takže pokud jste čekali na novou generaci úsporných mobilních procesorů, jiná možnost než 14Wg Plus nezůstává. Což nevadí, on se totiž notebook povedl, opět je o něco lepší.
Niceboy nás zahrnul novinkami na léto, které jistě byly možnými kandidáty na dárky za vysvědčení. Do této doby byla řada RAZE hlavně odolnými reproduktory bez dalšího pozlátka (levný RAZE mini nepočítejme) v podobě rádia apod. Právě ego to mění a přináší věci, které z něj činí plnohodnotný přehrávač hudby.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek