Úterý , 28. 05. 2024

Valdemar

ZTE Open C Firefox OS v prodeji

11. 05. 2014

11. 05. 2014

Společnost ZTE začala 8. května na eBay s prodejem svého chytrého telefonu, vybaveného nejnovější verzí operačního systému Firefox OS za cenu 99,99 USD (asi 1 990 Kč).

Telefon není sám o sobě žádným zázrakem (spíše naopak), nebýt novinky v podobě aktualizace použitého operačního systému Firefox OS. Obohacen byl o nové funkce jako lepší pořizování fotografií a posílání SMS, ovládání hudebního přehrávače z uzamčené obrazovky, vylepšené funkce pro Bluetooth apod.

Nový smartphone Open C disponuje 4palcovým displejem s rozlišením 800 × 480, 2jádrovým procesorem  Qualcomm Snapdragon (Cortex A7) s taktem 1,2 GHz, 512 MB RAM a 4 GB datového prostoru. Fotoaparát nabídne rozlišení 3 Mpix, baterie kapacitu 1400 mAh. Nechybí Wi-Fi s GPS a Bluetooth.

Předchozí model ZTE Open byl loni v srpnu vůbec prvním telefonem vybaveným operačním systémem Fitrefox OS. I tehdy firma zvolila eBay, coby prodejní kanál. Za cenu 80 USD byl vyprodán do tří dnů.

Zdroje: BusinessWire, eBay

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Spolu s Halloweenem (resp. v USA po Dni díkůvzdání) nás již několik dní prodejci atakují nabídkami na tzv. Black Friday, prodejní akci importovanou s již zmíněným svátkem z USA. Každý někdy podlehne a koupí věc, kterou nepotřebuje. Zalíbila ss Ferrari PowerBank Soft Rubber 5000 mAh Black. Záložní kapesní baterie jako každá jiná, pouze vybavená logem Ferrari. Za cenu prý o 40 % nižší, nekupte to. :o)
Po testech sluchátek Elite a Blaze, které se ukázaly jako velmi kvalitní produkty od firmy Lamax, jsem se dostal i k „peckám“, a to taktéž bezdrátovým. Jedná se konkrétně o model Tips1, který je v nabídce špuntů od Lamaxu cenově nejdostupnější (790 Kč). Lamax vyrábí další dva modely – Pax1 (990 Kč) a Dots1 (1 690 Kč).
Niceboy roste. Firma, která se v nedávné době přihlásila ke sponzoringu české fotbalové reprezentace, nemůže mít malé cíle. Již drahnou dobu Niceboy nevyhledávám jen skrze reproduktory a sluchátka, svůj nabízený sortiment značně rozšiřuje. Jako téměř nesportovec, jsem se podíval na základní fitness náramek X-fit ACTIVE. Ale až tak základní mi nepřipadá.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek