Sobota , 10. 06. 2023

Gita

ZTE Open C Firefox OS v prodeji

11. 05. 2014

11. 05. 2014

Společnost ZTE začala 8. května na eBay s prodejem svého chytrého telefonu, vybaveného nejnovější verzí operačního systému Firefox OS za cenu 99,99 USD (asi 1 990 Kč).

Telefon není sám o sobě žádným zázrakem (spíše naopak), nebýt novinky v podobě aktualizace použitého operačního systému Firefox OS. Obohacen byl o nové funkce jako lepší pořizování fotografií a posílání SMS, ovládání hudebního přehrávače z uzamčené obrazovky, vylepšené funkce pro Bluetooth apod.

Nový smartphone Open C disponuje 4palcovým displejem s rozlišením 800 × 480, 2jádrovým procesorem  Qualcomm Snapdragon (Cortex A7) s taktem 1,2 GHz, 512 MB RAM a 4 GB datového prostoru. Fotoaparát nabídne rozlišení 3 Mpix, baterie kapacitu 1400 mAh. Nechybí Wi-Fi s GPS a Bluetooth.

Předchozí model ZTE Open byl loni v srpnu vůbec prvním telefonem vybaveným operačním systémem Fitrefox OS. I tehdy firma zvolila eBay, coby prodejní kanál. Za cenu 80 USD byl vyprodán do tří dnů.

Zdroje: BusinessWire, eBay

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?
Po takřka nezničitelné AData D16750 se dnes podívejme na méně odolný a levnější model powerbanky od stejného výrobce, který nabídne krytí „pouze“ IP54 a kapacitu 8 000 mAh. Čím naopak vyčnívá, je 18 diod se čtyřmi módy svícení. Na táboření tak může být velmi užitečným pomocníkem.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek