Čtvrtek , 23. 01. 2025

Zdeněk

Diskuze k článku

11 Responses

    1. Jak na tuning?
      Bylo by možné získat nějákou „dokumentaci“ k té úpravě? Elektriku jsem měl naposledy před 2ma rokama na průmce takže nejsem zrovna zdatnej elektronik 🙂

      1. Re: Jak na tuning?
        po kontaktu autora jsem se dozvěděl toto.Dodat tlumení a úplně vynechat korekce.Tzn od regulace hlasitosti to poslat rovnou do koncáku.No,to se mi zrovna moc nelíbí,ale víc nevím.Bohužel mě hrají velice dobře,nelupou,neruší je nic.Jen s tím vytlumením souhlasím,určitě jim to prospěje.Ale i bez něj to není nic zásadního,co by bránilo dobrému poslechu.

    2. Podrobny navod alebo nakres
      Dobry den,

      je mozne poslat podrobnejsi navod pripadne nakres alebo foto zapojenia? Sice nie som odbornik ani lepsi amater co sa tyka elektra, ale napajkovat alebo upravit podla navodu by som dokazal.

      Dakujem.

    3. Tuning Genius
      Dobry den, pridavam sa k predchadzajucim anonymom a prosim o polopatistickejsi navod na realizáciu tuningu Genius 1250.

      1. re: tuning Geniusu
        Nojo, tak to je nás více – bohužel nemám kontakt na člověka, který o tom tuningu psal. Ale snad se do toho pustím sám a sepíšu to a nafotím. Nemělo by to být nic až tak složitého – vycpat vatou, zkroutit kabely, případně je nahradit lepšími… 🙂

  1. Re: Recenze 2.0 reprobeden Genius SP-HF 1250x vs. Redstar RS-214
    Bohužel,repra REDSTAR mají velice často vadné výškové měniče,které uvnitř dřou o magnety.Také děsivě bučí.Protože jsem slyšel oba modely,a dlouho,tak musím říct,že Genius je o třídu výše.Nejméně!

  2. Re: Recenze 2.0 reprobeden Genius SP-HF 1250x vs. Redstar RS-214
    Zdarec, mel bych jen mensi dotaz – mam starsi kvalitni SHARP bedny ale obe jsou napojeny pred reprosvorky ke skoro nefunkcni hi-fi vezi. Chci bedny vyuzit – daji se nejak jednoduse reprosvorky vymenit za kabely s cinchem nebo to nema smysl a nemam do toho hrabat?

    diky za reakce

  3. Re: Recenze 2.0 reprobeden Genius SP-HF 1250x vs. Redstar RS-214
    Najprv som si kupil tie Geniusy 1250. Maju pekny zvuk s ktorym som bol velmi spokojny a aj v sluchátkach bol zvuk velmi dobry, ale vratil som ich predajcovi, lebo mi velmi vadilo ze ked pocuvam hudbu cez sluchátka tak repráky nestichli uplne, stale ich bolo pocut, aj ked boli subjektivne cca 5x tichsie.

    S predajcom som sa dohodol na vymene prave za vyssie uvedene Redstary RS-214, a s nimi som este menej spokojnejny :-(. Na moj vkus maju desne preexponovane basy – desne brucia. Navyse, co ma najviac sere je sluchatkovy vystup, ked si hodim sluchatka na usi tak grcam. Ja nie som narocny, dokazem pocuvat aj radio za 50 korun (1,66 EUR:-), ale tento skuchatkovy vystup desne skresluje, ja normalne obcas nespoznavam svoje oblubene pesnicky. A tieto repraky budem musiet vratit tiez, a neviem co si mam teraz kupit 🙁

    Ak sa rozhodujete medzi tymito dvoma reprakmi a nevadi vam ze Geniusy pri sluchatkach uplne nestichnu tak volte jednoznacne Geniusy naju fakt dobry zvuk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Jako má Renault svoji Dacii, podobně má Lamax značku BML (sdílí stejného majitele) - tedy produkt, který vždy bude o něco levnější za cenu kompromisů. U akčních kamer to dříve fungovalo, i když BML již dlouho nevyrukovalo s ničím novým. Proč by tomu mělo být jinak u reproduktorů? Říkám si. Rovnou kupuji nový reproduktor BML S6, nechce se mi totiž čekat. A lidi na srovnávači cen jej chválí...
Na jaře jsem si vyzkoušel první sluchátka od firmy Lamax, jednalo se konkrétně o model Elite E-1. A byl jsem velmi mile překvapen. Na podzim jsem dostal k dispozici sluchátka Blaze B-1, která se v portfoliu firmy Lamax nachází ve spektru levnějších modelů (cena 1 190 Kč). Otázka tedy je, zda milé překvapení z Elite E-1 přetrvalo.
Dobrých levných akčních kamer je jako šafránu, BML cShot1 4K s doporučenou cenou 1 390 Kč vypadá jako jedna z nich. Příbuznost s dražším sourozencem BML cShot3 4K nezapře a to je dobře.
Když se řekne pojem „domácí tiskárna“, většina z nás si představí kompaktní inkoustovou tiskárnu. Ty jsou totiž, na rozdíl od laserových tiskáren, univerzálnější a v domácnosti využitelnější – vytisknete s nimi jak texty, tak i vysoce kvalitní obrázky a fotografie. U českých spotřebitelů jsou pak nejpopulárnější inkoustové tiskárny značek Canon, Epson a HP. V tomto článku vám nabízíme srovnání nákladů na tisk vybraných TOP modelů tiskáren od zmíněných výrobců.
Telefony značky myPhone nejsou pro naše čtenáře novinkou, volili jsme levnější modely, které se neobešly bez kompromisů. Hammer Blade 2 Pro se nezdráháme naopak označit za vlajkovou loď tohoto polského výrobce. Do odolného těla vměstnal i výkonný hardware jako 8jádrový procesor, 6 GB RAM či 128GB úložiště s 16Mpix fotoaparátem. Podařilo se?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek