Středa , 24. 04. 2024

Jiří

7 her, které můžete hrát na Googlu

31. 03. 2024

31. 03. 2024

Internet je až po okraj plný her, které můžete hrát ve svém prohlížeči. Nemusíte se však pouštět do králičí nory a hledat web s online hrami, abyste zabili pár minut nudy. Existuje několik jednoduchých, návykových her, které můžete hrát přímo z domovské stránky Google.

Google Snake

Klasická hra „Snake“, kterou si možná pamatujete z velmi raných smartphonů, je k dispozici ke hraní na Googlu. Koncept je jednoduchý: Pomocí kláves se šipkami ovládáte hada na mřížce. Jablka se objevují na náhodných místech a vaším úkolem je je sníst. Pokaždé, když sníte jablko, had se prodlouží. Hra končí, pokud narazíte na hranici nebo do jiného hada. Také můžete zabíjet jiné hady tím, že je necháte narazit do vás.

Google Pac-Man

Jedna z nejznámějších arkádových her všech dob je k dispozici ke hraní přímo od Googlu – nejsou potřeba žádné tokeny. Jednoduše použijte klávesy se šipkami k pohybu Pac-Mana, hltejte tečky a ovoce a vyhýbejte se duchům. Zůstaňte naživu co nejdéle, abyste získali vysoké skóre.

Hledání min Google

Ke hře hledání min již nepotřebujete starou verzi Microsoft Windows (stejně již není součástí). Hledání min, často popisované jako „Sudoku s explozemi“, spočívá především v čištění mřížky od dlaždic a vyhýbání se dlaždicím, které mají pod sebou bomby. Pokud najdete bombu, hra je u konce.

Google Solitaire

Když už mluvíme o klasických hrách pro Windows, můžete hrát Solitaire také na Googlu. Cílem této karetní hry pro jednoho hráče je smazat všechny karty ze stolu. To provedete skládáním karet v číselném pořadí od esa po krále. Jakmile budete mít celých 13 karet v pořádku, můžete je odstranit.

Google Tic-Tac-Toe

Původ tic-tac-toe — také známý jako „noughts and crosses“ a „Xs and Os“ — byl vysledován až do starověkého Egypta kolem roku 1300 před naším letopočtem. Poté se hrálo na střešní tašky. Nyní je to stejně jednoduché jako zadání „tic tac toe“ do Vyhledávání Google.

K TÉMATU  Druhý přírůstek do rodiny?: Recenze Biostek XS-250A

Paměťová hra Google

Hledáte hru, která prověří váš mozek? Odpovědí je hudební pexeso od Googlu. Nápad zapamatovat si sekvenci zvuků vydávaných čtyřmi mořskými tvory. Začíná to jedním zvukem, pak každé kolo přidá jeden další. Podívejte se, kolik jich můžete získat, než něco pokazíte.

Google Dino Run

Dobře, technicky to tedy není hra Googlu, ale lze ji hrát přímo v prohlížeči Chrome, i když nejste připojeni k internetu. Ve skutečnosti byla hra Dino Run vytvořena přesně pro tento účel: Něco, co dělat, když je vypnutý internet. Pokud to není váš případ, přejděte na chrome://dino/ a začněte skákat.

Výše zmíněné hry lze hrát jednoduše vyhledáním jejich názvu na Google.com. Jen o pár kroků dále je však spousta dalších her. Společnost Google pravidelně umisťuje hry na svou domovskou stránku pro zvláštní příležitosti. Všechny tyto hry jsou archivovány a můžete je hrát i poté, co je stáhnete z domovské stránky.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Po nejlevnějším modelu Vega se nám na stůl i do rukou dostala poměrně nová kamera značky Niceboy, která cílí na opačné spektrum zákazníků, mainstreamová Vega 5 Pop s dotykovým displejem. Stejně jako vy, položili jsme si otázku, zda má taková obrazovka u akční kamery vlastně smysl.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek