Pondělí , 20. 01. 2025

Ilona

Notebook HP nám do redakce zavítal po dlouhé době, což kvitujeme s radostí. Nečekejte herní stroj, takové nás nezajímají, spíše oceňujeme něco univerzálnějšího jako testovaný model. Vůbec ale netvrdíme, že půjde o slaboučkého rachitika. Kupujete řádně vybavený stroj pro plnohodnotné domácí použití.

Diskuze k článku

6 Responses

  1. kurzorové šipky
    Nedávno jsem vybíral přenosnější hliníkový notebook a u všech jsem dle obrázků měl obavu právě z kurzorových šipek. Zejména to scuknutí šipky nahoru/dolů mne velmi odrazovalo. Přitom místa na větší provedení je dost, tak nevím, co výrobci blbnou…

    Nicméně pořídil jsem HP ProBook 430 G6 a v praxi se ty šipky ovládají docela dobře, protože jsou mírně zkosené směrem nahoru a dolů. Celkově jsem s musím říct s ProBookem spokojen.

  2. DDRAM4…1866
    Zdravím po dlhšej dobe. Ako je to s ramkami… píšete „DDR4-1866“ na.hp-shop.sk vraj 2400?(6ZT42EA) Aj tak pomalé pre integrovanú vegu, škoda mohli tam byt min 2666@2933@3200MHz(cenovo minimálny rozdiel, možnosť povoliť xmp v biose). Nebodaj (nie)sú priletované fixne na matičnú… ;-/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Wikipedia spustila tmavý režim pro svůj web pro stolní počítače. Tmavý režim byl již k dispozici v mobilních aplikacích, ale dosud chyběl na webu pro počítače. Pokud vás večer z bílého pozadí pálí oči, může to být pro vás příjemná změna.

Spousty souborů, videa, obrázky a hudba se závratnou rychlostí rozrůstají, a už ani nevíme, kam s nimi. Než bude vše přístupné a dostupné online ještě chvíli potrvá, a tak se v mezičase můžeme upírat jedině k pevným diskům. A pokud to má mít řád a efekt, chce to síťové úložiště NAS.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Polská značka nás nedávno vcelku překvapila sluchátky Argon 600, a proto jsme se již bez větších předsudků pustili i do testování herní myši Krypton 550. Produktoví specialisté si evidentně libují v chemických názvech vzácných plynů, nemyslíte? Jak tedy zvládají navrhnout herní myš?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek