Pátek , 15. 11. 2024

Leopold

Diskuze k článku

10 komentářů

  1. Jen 2 GB?
    No jako velikost paměti udáváte pouze 2GB, ale existuje i model se 4GB, který mimo jiné vlastním a můžu vřele doporučit. Jinak bych, řekl, že ke článku není moc co dodat.

  2. Chtěla jsem se jen zeptat,
    Chtěla jsem se jen zeptat, kde jste v mp3 přehrávači vzali češtinu? Já mám sice ZEN V Plus, ale češtinu jsem tam nenašla…

  3. dotaz
    Chci se zeptat. Mám tento přehrávač, s Win.XP mi komunikuje ,ale v práci mám Win 2000 a doma Win 98 a ani s instalačním CD nejdou natahovat písničky,ani nejde nabíjet. Dokonce jsem si koupil nabíječku USB a ta taky nebyla schopna přístroj nabít.

  4. dobrý den, nepochopil jsem
    dobrý den, nepochopil jsem to tak trochu s těmi “jinými zařízeními” jak to tedy doopravdy funguje? lze prostě spustit total commander a kopírovat? díky

  5. Re: MP3 Creative ZEN V – s hudbou den za dnem
    Dobrý den, mám takový problém vybila se mi baterka a nemůžu jí nabít (když ji zapojím do Pc tak se pořád zapíná a vůbec se nenabíjí) Děkuji za odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Znáte cloudové úložiště? To je to magické místo, kde mizí vaše data, aby se znovu objevila kdekoli na světě, kdykoli si vzpomenete. Ale jak bezpečné toto místo je? A může váš cloudový účet někdo vykrást, nebo jsou vaše data chráněná lépe než Fort Knox? A co vlastně znamená end-to-end a zero-knowledge šifrování nebo dvoufaktorová autentizace? Připravte se na informativní jízdu světem cloudové bezpečnosti, kde zjistíte, zda jsou vaše online data skutečně v bezpečí.   
Japonská vláda používá peníze daňových poplatníků na seznamovací aplikaci s názvem Tapple, která spojuje lidi na základě společných koníčků a zájmů. Proč? Země čelí bezprecedentnímu poklesu populace a vláda pravděpodobně chce, aby se lidé množili. „Proč si taky nenajdeš milého milence?“ říká webová stránka Tapple ve volném překladu z japonštiny.
Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek