Sobota , 19. 04. 2025

Rostislav

Sluchátka Niceboy HIVE bones využívají technologii vedení zvuku přes lícní kosti. Váš zvukovod zůstává stále otevřený, takže slyšíte zvuky okolí. Pro mne je toto nesporná výhoda, například při jízdě na kole nebo při běhání. Ten, kdo se naopak chce od okolních zvuků oprostit, tomu bychom je nedoporučovali.

Diskuze k článku

6 Responses

  1. „Kostní“ sluchátka – výborná pro zrakově postižené
    Zrak nemám skoro žádný a tak velmi rád při pohybu v cizím prostředí využívám pěší navigace. Mít možnost poslouchat její povely a přitom vnímat okolí je k nezaplacení. Totéž platí i v případě, že ovládáte telefon pomocí čtečky obrazovky a tak na vás přístroj neustále mluví. O poslech hudby mi v tomto případě opravdu nejde, na to si radši dám sluchátka „přes uši“.

  2. Zkušenost při sportu
    Koupil jsem, jelikož mě zaujalo řešení jak tvarové tak přenos zvuku. Jsem aktivní sportovec a málo která sluchátka mi vyhovují (většinou padají z uší nebo je malá hlasitost).
    Tyto mi sedly na první dobrou. Drží, jsou lehké a zvuk je akorát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Osobně jsem podlehl kouzlu malých 10 až 12palcových notebooků či hybridních tabletů s klávesnicí. Jsou však lidé, kterým na velikosti záleží, i když výkon moderních 4jádrových Atomů by jim zcela stačil i s 2 GB RAM. Pro ty nabízí Umax řešení v podobě ultra-levného 14palcového notebooku…

Není to klasická recenze, ale takové dosti drzé srovnání. Vychvalovaných česko-italských Xavian Joy a čínsko-britských Wharfedale Diamond. Rozdíl v ceně je přitom více, než dvojnásobný. A není to odlišnost jediná. Ale co ten hlavní rozdíl? Totiž zvuk?
Nejsem fandou „špuntových“ sluchátek, raději mám na hlavě něco jako Otík z filmu Vesničko má středisková a podobně jako on bez drátů, HIVE 2 joy mi plně vyhovují. Přesto chápu, že vy můžete mít preference zcela jiné. Na velikosti jednoduše záleží. Pins jsou pravým opakem, subtilní True Wireless řešení zdaleka nesází pouze na velikost, tedy malost…

Nepřehlédněte

Záludná otázka – víte, kdy vznikl první chytrý telefon? Applu je z velké části přisuzováno to, že v roce 2007 zahájil boom chytrých telefonů s původním iPhonem. Samozřejmě, že iPhone nebyl první smartphone – ten přišel o mnoho let dříve a překvapivě nenesl jméno BlackBerry nebo Nokia. Pojďme se trochu vzdělat v historii smartphonů.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek