Středa , 27. 11. 2024

Xenie

Diskuze k článku

14 komentářů

  1. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
    Zdravím.
    Cen je sice 75 dolarů. Zajímalo by mě poštovné a řešení záruky v případě poruchy ?
    Děkuji

    1. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
      Na tuhle otázku odpovím jednoduše. Poštovné jsem platit nemusel. Nechal jsem si ho dovézt přes kamaráda. Záruku osobně neřeším. Beru to tak trochu, jako sázku do loterie. Toto příslušenství je poměrně spolehlivé a chci věřit tomu, že bude fungovat, tak, jak má. Ušetřil jsem slušnou částku, a když by k poruše náhodou došlo, prostě se s tím smířím a zahodím ho a nechám si dovést nový kus. Tato odpověď Vás asi moc nepotěším, ale je to realita.

  2. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
    Dobrý den,
    Také jsem se rozhodl pro koupi tohoto mic. Pořídil jsem si novou kameru SONY HDR-CX505 a při natáčení v 5.1 i stereo je na zvuku znát i poměrně malý vánek např. za chůze. Od tohoto si slibuji lepší zvuk hlavně venku. Tak uvidíme. Už je objednaný.

  3. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
    Tak už mám mikrofon konečně doma.
    První dojmy jsou rozpačité. Bohužel zatím jsem měl možnost vyzkoušet jej pouze v interieru. Po nacvaknutí externího mic není prakticky znát rozdíl ve snímaném zvuku. ( kamera SONY HDR-CX505) Zatím jediný výrazný rozdíl je v ochraně proti větru která funguje dobře a proto jsem si ho taky pořizoval. Možná jsem ale díky jeho nepoměrné velikosti vůči vestavěným mic čekal i ještě lepší zvuk, ale ten je i tak na slušné úrovni.

  4. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
    V papírech má, že funguje od 150Hz – 10,000HZ, ale já nedávno naměřil, že sbírá zvuk v pásmech 40Hz – 16,000Hz, ale slabě pobírá zvukové pásmo až do 19,000Hz. Měření proběhlo v WaveLab7 LE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Niceboy nás zahrnul novinkami na léto, které jistě byly možnými kandidáty na dárky za vysvědčení. Do této doby byla řada RAZE hlavně odolnými reproduktory bez dalšího pozlátka (levný RAZE mini nepočítejme) v podobě rádia apod. Právě ego to mění a přináší věci, které z něj činí plnohodnotný přehrávač hudby.

Ať už budete chtít instalovat nová Windows 7 na HTPC, nebo na svůj klasický počítač, může se vám hodit následující postup. Instalace z USB je nyní mimořádně snadná.

Nepřehlédněte

Produkt od Sony se vymyká dosud testovaným bezdrátovým Bluetooth reproduktorům z více důvodů. Hlavním je jeho cenovka atakující 4 až 5 tisíc korun, druhým možnost ovládání přes mobilní aplikaci a také odolnost IP67. Hlavní devizou by měl být kvalitní zvuk s plnými basy.
Těsně před Vánoci přinášíme srovnávací test čtyř malých bezdrátových reproduktorů, které se jistě ocitnou v hledáčku nejednoho „ježíška”: novinku Energy Music Box 1+ Pear, léty ověřený Lamax Sphere SP-1, nedávno zlevněný Niceboy Raze Mini a základní model Sony SRS-XB01. Který bychom doporučili?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek