Čtvrtek , 29. 02. 2024

Horymír

Diskuze k článku

4 komentáře

 1. Re: SONY GP-AVT 1: Držák s ovládáním kamery a ministativ v …
  Fakt nevím, ale tento klacek s ovladači mi nepřipadá nic moc.
  Ovládací prvky blízko sebe, no je to problém.
  Největší nevýhodu vidím v nestabilitě kamery.
  Což je umocněný konstrukčním řešením “klacku”.
  Myslím si, že hrozí větší výkyvy do všech stran.
  Nic ve zlém. Jinak díky za tvou práci. Luma13

  1. Re: SONY GP-AVT 1: Držák s ovládáním kamery a ministativ v …
   Žádný odborný komentář, žádné řešení, žádná osobní zkušenost jen “upocená” písmena bez ničeho. Já sám myslím, že jde o dílčí využití pro nepředpokládané zábery za běhu života. Kdo chce klasický stativ, ať si jej koupí. Tohle je mobilní verze do auta, kapsy od bundy. Protože moje zkušenost je ta, že když využívám kameru tak z toho bolí zápěstí. U vidím koupím a pak budeme psát.

 2. Užitečné příslušenství
  Ty doby kdy ke každé videokameře byl dálkový ovladač a ovládání zoomu plus spuštění/zastavení záznamu bylo možné s výklopného displeje hw tlačítky jsou bohužel dávno pryč.Tyhle vymoženosti zůstaly už jen na profi zařízeních.Sám si už dlouho pomáhám při použití videokamery z ruky malým skládacím stativem s Feiyu gimbalu.Kamera se tak dobře drží a obraz je ještě stabilnější.Hodněkrát mě napadlo , že být v té rukojeti ještě tl.rec a ovládání záznamu , tak že by to bylo perfektní, takže za mě děkuji za recenzi a upozornění na výrobek, tahle věcička je užitečná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?
Naos znamená posvátnou schránu pro sochy bohů. Co tím chce asi Lamax říci? Má přidomek evokovat nečekané schopnosti novinky? Modelové číslo X7.1 naopak naznačuje dílčí evoluci předchozí X7 Mira. Jak zní tedy odpověď? Nepůjde jen o evoluci, zjistíte záhy, protože přibylo nejen funkcí, ale též vybavení včetně dálkového ovladače a mnoho dalšího. Čekejme více, než byste tipovali, není to jen o dálkovém ovladači.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek