Úterý , 22. 04. 2025

Evžénie

Soutěž s Check Pointem o antivir ZDARMA – známe vítěze

10. 12. 2013

10. 12. 2013

Aktualizováno: Vážení čtenáři, vyhlašujeme vítěze soutěže o ZoneAlarm Internet Security Suite. Přečtěte si recenzi.

Vážení čtenáři ve spolupráci se společností Check Point Software Technologies Ltd. jsme pro vás připravili soutěž o tři roční licence bezpečnostního balíku ZoneAlarm Internet Security Suite.

Stačí odpovědět na několik otázek a můžete být jedním z vítězů:

  • Jaký typ bezpečnostního software (firewall, antivirus, endpoint security atd.) používáte pro zabezpečení svého počítače?
  • Používáte v zaměstnání nějaký systém zabezpečení sítě (bezpečnostní brána, firewall, …) – ANO / NE / NEVÍM
  • Jste si za posledních 12 měsíců vědom(a) nějakého bezpečnostního incidentu, jehož jste byl(a) součástí? – ANO / NE / NEVÍM
  •  Používáte vlastní zařízení (notebook, tablet, chytrý telefon) i pro pracovní činnosti? –      ANO / NE
  •  Pokud jste na předchozí otázku odpověděli kladně, řešíte nějak zabezpečení firemních dat na svém zařízení? – ANO / NE / NEVÍM

Jak postupovat?

  •   Odpovědi na otázky odešlete na emailovou adresu: Igor.viduna(zavináč)digilidi.cz
  •   V předmětu uveďte: Soutěž
  •   Nezapomeňte na jméno a příjmení.

 

Uzávěrka soutěže bude v pátek 20.12. 2013 ve 12:00, vítěze zveřejníme a oslovíme emailem.

 

Výherci jsou:

  • Martin K. – markuc@…
  • Markéta Č. – ferdaobecny@…
  • Jindřiška M. – mmellinda@…

Gratulujeme!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.
Nejsem fanouškem nakupování elektroniky či sportovního vybavení v supermarketu. Dlouhou dobu jsem byl vyloženým odpůrcem. Když jsem narazil na tuto lampu, která jakoby z oka vypadla námi testovanému Lamaxu, zaujala mě i cenou. Pak jsem ji objevil ve výprodeji za 50 % původní ceny, neodolal a 399 Kč (včetně desátek pro Babiše) vytáhl z peněženky bez okolků.

Osobně jsem podlehl kouzlu malých 10 až 12palcových notebooků či hybridních tabletů s klávesnicí. Jsou však lidé, kterým na velikosti záleží, i když výkon moderních 4jádrových Atomů by jim zcela stačil i s 2 GB RAM. Pro ty nabízí Umax řešení v podobě ultra-levného 14palcového notebooku…

Nepřehlédněte

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek