Úterý , 16. 07. 2024

Luboš

Nové moto g 5g plus

13. 07. 2020

13. 07. 2020

Moto g 5G plus nabízí kromě nejrychlejšího připojení, které je k dispozici pro každého, špičkové funkce, jež jsou pro spotřebitele nejdůležitější, a to neuvěřitelný výkon, vynikající displej CinemaVision s vyšší obnovovací frekvencí, náš první, mimořádně širokoúhlý systém předních kamer, 48 megapixelový systém čtyř fotoaparátů a dlouhá životnost baterie. Připravte se na nekompromisní a úžasný zážitek s moto g 5G plus.

Konektivita 5G přináší větší šířku pásma, nižší latenci a kratší čas zpoždění, takže si můžete stáhnout celé filmy za pár minut2, intenzivně streamovat online hry bez zpoždění a chatovat přes video, jako byste během videohovorů s blízkými byli vedle sebe. moto g 5G plus je navržený týmem, který je v čele nové generace bezdrátových technologií v historii. Poskytováním kompatibility se sítěmi 4G a 5G, jste díky nejnovějšímu pokrytí připraveni na zítřek.

S moto g 5G plus přinášíme zážitek z displeje na vyšší úrovni. Každé scrollování a swajpování bude vypadat úžasně díky obnovovací frekvenci obrazovky až 90 Hz, která zajišťuje plynulé přepínání mezi aplikacemi, obrázky, webovými stránkami a nabízí příjemnější herní zážitek. Navíc je telefon vybaven naším největším displejem, jaký kdy v zařízeních moto g byl. Až 6,7 palcový displej CinemaVision Full HD+ nabízí obrovskou ultraširokoúhlou obrazovku pro sledování filmů. Je certifikován na technologii HDR10, takže si můžete vychutnat své oblíbené filmy, pořady a fotografie v živých barvách s vylepšeným jasem a kontrastem. A s jedinečným poměrem stran 21:9 telefon nabízí krásné zjednodušený design, který se snadno drží a zároveň se elegantně přizpůsobuje velké a nádherné obrazovce.

Moto g 5G plus také představuje náš vůbec první duální fotoaparát s jedinečným ultraširokoúhlým selfie objektivem, díky čemuž se do záběru3 vejde 4x více vašich přátel či pozadí. Selfie tyč můžete klidně nechat doma. Hlavní fotoaparát s rozlišením 16 megapixelů je vybaven technologií Quad Pixel se čtyřnásobně vyšší světelnou citlivostí6, což umožňuje tvořit jasnější snímky i při slabém osvětlení. Nyní můžete snímat fotografie vhodné na Instagram bez ohledu na to, jaké jsou podmínky.

Se systémem zadních kamer budete mít perfektní kameru v každé situaci, z každého úhlu pohledu. Hlavní 48-megapixelový snímač4 s technologií Quad Pixel a 4 násobnou světelnou citlivostí dělá každý záběr zářivým i při slabém osvětlení. S ultraširokoúhlým objektivem se vejde do obrazu 4x více, takže už nikdy nevynecháte žádný detail na snímcích v nadživotní velikosti. Snímač hloubky ostrosti dělá každodenní fotografie v DSLR kvalitě s rozostřeným pozadím a dedikovaná Macro Vision kamera vás dostane 5x blíže k objektu ve srovnání s normálními objektivy pro úchvatné a profesionálně vypadající fotografie, které vám vyrazí dech.

Moto g 5G plus je poháněn rozšířenou mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon™ 765 ve spojení s Qualcomm® Snapdragon™ X52 Modem-RF systémem tak, aby vyhověl těm nejvyšším nárokům na použití sítě 5G. Kromě toho spojuje 5G a AI na podporu vybraných prémiových zážitků, včetně průlomové zábavy, inteligentních multikamerových schopností a podpory pre celodenní výdrž baterie. Nezáleží na tom, jak rychlé tempo nasadíte nebo na kolik ovládáte multitasking, moto g 5G plus se vám vyrovná.

Celý výkon je poháněn silnou 5000 mAh baterií, takže telefon můžete používat 2 dny, aniž byste se museli trápit zpomalením nebo nabíjením. Osvoboďte se od utrpení s hledáním zásuvek při hře či streamování. A když zařízení budete potřebovat dobít, 20W rychlé TurboPower™ dělá nabíjení jednodušší než kdykoliv předtím.

S moto g 5G plus jde lépe provádět platby. Jednoduše podržíte telefon blízko NFC terminálu a zaplatíte za nákup v obchodě. Je to rychlé a snadné, takže už u sebe nemusíte nosit hotovost ani kreditní kartu. S NFC technologií můžete bezkontaktně sdílet s jinými zařízeními i kontakty, fotografie a videa.

Co se týče softwaru, naší prioritou je přinášet ty nejlepší možné zkušenosti našim zákazníkům a naše spolupráce se společností Google je potvrzením tohoto závazku. Pokračujeme v budování úzké integrace služeb Google. Stejně jako u všech zařízeních Motorola, Google Fotografie zůstávají naší nativní aplikací Galerie, díky čemuž máte vždy nejnovější způsob ukládání, vyhledávání a sdílení všech vašich fotografií a videí. Nemluvě o nekonečném úložišti pro všechny fotografie, které jsou automaticky zálohovány a mohou být přístupné, upravované a sdílené odkudkoliv.

Moto g 5G plus také obsahuje rozhraní Moje uživatelské prostředí a zákazníkům přináší všechny Moto Zkušenosti, které milují, jakož i množství nových přizpůsobitelných funkcí. Moje uživatelské prostředí poskytuje uživatelům vlastní nastavení a pokročilé ovládací prvky pro hudbu, videa a hry. Uživatelé si dokonce mohou vytvořit vlastní téma zařízení výběrem unikátních písem, barev a ikonek tak, aby byl jejich telefon jedinečný.

moto g 5G plus bude k dispozici v druhé polovině července ve verzi se 6 GB RAM a 128 GB úložištěm v ceně 9 999 Kč.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Nabízí parametry spíše průměrné jako plné HD při 60 FPS, nechybí Wi-Fi či dálkové ovládání, vlastnosti dnes již nižší střední třídy akčních kamer. Sem i cenou bez koruny 2 000 Kč zapadá. Neztratí se v konkurenci? Niceboy Vega je hodně levná, Vega 5 Pop má dotykový displej, ale proč recenzujeme kameru, která není úplnou novinkou a ničím nevyčnívá? Proč ne.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek