Sobota , 20. 04. 2024

Marcela

Nové moto g 5g plus

13. 07. 2020

13. 07. 2020

Moto g 5G plus nabízí kromě nejrychlejšího připojení, které je k dispozici pro každého, špičkové funkce, jež jsou pro spotřebitele nejdůležitější, a to neuvěřitelný výkon, vynikající displej CinemaVision s vyšší obnovovací frekvencí, náš první, mimořádně širokoúhlý systém předních kamer, 48 megapixelový systém čtyř fotoaparátů a dlouhá životnost baterie. Připravte se na nekompromisní a úžasný zážitek s moto g 5G plus.

Konektivita 5G přináší větší šířku pásma, nižší latenci a kratší čas zpoždění, takže si můžete stáhnout celé filmy za pár minut2, intenzivně streamovat online hry bez zpoždění a chatovat přes video, jako byste během videohovorů s blízkými byli vedle sebe. moto g 5G plus je navržený týmem, který je v čele nové generace bezdrátových technologií v historii. Poskytováním kompatibility se sítěmi 4G a 5G, jste díky nejnovějšímu pokrytí připraveni na zítřek.

S moto g 5G plus přinášíme zážitek z displeje na vyšší úrovni. Každé scrollování a swajpování bude vypadat úžasně díky obnovovací frekvenci obrazovky až 90 Hz, která zajišťuje plynulé přepínání mezi aplikacemi, obrázky, webovými stránkami a nabízí příjemnější herní zážitek. Navíc je telefon vybaven naším největším displejem, jaký kdy v zařízeních moto g byl. Až 6,7 palcový displej CinemaVision Full HD+ nabízí obrovskou ultraširokoúhlou obrazovku pro sledování filmů. Je certifikován na technologii HDR10, takže si můžete vychutnat své oblíbené filmy, pořady a fotografie v živých barvách s vylepšeným jasem a kontrastem. A s jedinečným poměrem stran 21:9 telefon nabízí krásné zjednodušený design, který se snadno drží a zároveň se elegantně přizpůsobuje velké a nádherné obrazovce.

Moto g 5G plus také představuje náš vůbec první duální fotoaparát s jedinečným ultraširokoúhlým selfie objektivem, díky čemuž se do záběru3 vejde 4x více vašich přátel či pozadí. Selfie tyč můžete klidně nechat doma. Hlavní fotoaparát s rozlišením 16 megapixelů je vybaven technologií Quad Pixel se čtyřnásobně vyšší světelnou citlivostí6, což umožňuje tvořit jasnější snímky i při slabém osvětlení. Nyní můžete snímat fotografie vhodné na Instagram bez ohledu na to, jaké jsou podmínky.

Se systémem zadních kamer budete mít perfektní kameru v každé situaci, z každého úhlu pohledu. Hlavní 48-megapixelový snímač4 s technologií Quad Pixel a 4 násobnou světelnou citlivostí dělá každý záběr zářivým i při slabém osvětlení. S ultraširokoúhlým objektivem se vejde do obrazu 4x více, takže už nikdy nevynecháte žádný detail na snímcích v nadživotní velikosti. Snímač hloubky ostrosti dělá každodenní fotografie v DSLR kvalitě s rozostřeným pozadím a dedikovaná Macro Vision kamera vás dostane 5x blíže k objektu ve srovnání s normálními objektivy pro úchvatné a profesionálně vypadající fotografie, které vám vyrazí dech.

Moto g 5G plus je poháněn rozšířenou mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon™ 765 ve spojení s Qualcomm® Snapdragon™ X52 Modem-RF systémem tak, aby vyhověl těm nejvyšším nárokům na použití sítě 5G. Kromě toho spojuje 5G a AI na podporu vybraných prémiových zážitků, včetně průlomové zábavy, inteligentních multikamerových schopností a podpory pre celodenní výdrž baterie. Nezáleží na tom, jak rychlé tempo nasadíte nebo na kolik ovládáte multitasking, moto g 5G plus se vám vyrovná.

Celý výkon je poháněn silnou 5000 mAh baterií, takže telefon můžete používat 2 dny, aniž byste se museli trápit zpomalením nebo nabíjením. Osvoboďte se od utrpení s hledáním zásuvek při hře či streamování. A když zařízení budete potřebovat dobít, 20W rychlé TurboPower™ dělá nabíjení jednodušší než kdykoliv předtím.

S moto g 5G plus jde lépe provádět platby. Jednoduše podržíte telefon blízko NFC terminálu a zaplatíte za nákup v obchodě. Je to rychlé a snadné, takže už u sebe nemusíte nosit hotovost ani kreditní kartu. S NFC technologií můžete bezkontaktně sdílet s jinými zařízeními i kontakty, fotografie a videa.

Co se týče softwaru, naší prioritou je přinášet ty nejlepší možné zkušenosti našim zákazníkům a naše spolupráce se společností Google je potvrzením tohoto závazku. Pokračujeme v budování úzké integrace služeb Google. Stejně jako u všech zařízeních Motorola, Google Fotografie zůstávají naší nativní aplikací Galerie, díky čemuž máte vždy nejnovější způsob ukládání, vyhledávání a sdílení všech vašich fotografií a videí. Nemluvě o nekonečném úložišti pro všechny fotografie, které jsou automaticky zálohovány a mohou být přístupné, upravované a sdílené odkudkoliv.

Moto g 5G plus také obsahuje rozhraní Moje uživatelské prostředí a zákazníkům přináší všechny Moto Zkušenosti, které milují, jakož i množství nových přizpůsobitelných funkcí. Moje uživatelské prostředí poskytuje uživatelům vlastní nastavení a pokročilé ovládací prvky pro hudbu, videa a hry. Uživatelé si dokonce mohou vytvořit vlastní téma zařízení výběrem unikátních písem, barev a ikonek tak, aby byl jejich telefon jedinečný.

moto g 5G plus bude k dispozici v druhé polovině července ve verzi se 6 GB RAM a 128 GB úložištěm v ceně 9 999 Kč.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

I v dnešní době je hodně lidí, kteří telefonování za volantem řeší po staru – buď nevolají, nebo zvednou telefon k uchu, bezpečnost nebezpečnost, pokuta ne pokuta. Já jsem nějakou dobu toto řešil telefonem v držáku a hlasitým odposlechem. Levné, ale nepohodlné. Do doby, než na mě vykoukl testovaný produkt od BML doslova za pár korun…
O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
Jistě znáte scény z filmů, kde, pro zvýšení napětí, při kopírování dat do nebo z počítače toho úplně nejvíc nejzlejšího padoucha prožívá hlavní hrdina perné chvíle, protože to jde prostě strašně pomalu. Kdyby měl po ruce testovaný SSD disk AData SE760, asi by si ušetřil mnoho nervů a potu...
Vláda v roce 2020 schválila zavedení DPH na malé zásilky ze zemí mimo Evropskou unii. Dosud byly balíčky v hodnotě do 22 eur od daně osvobozeny. Novela zákona tak zavádí do české legislativy předpis EU, který tuto výhodu od roku 2021 ukončuje. Stát si od opatření slibuje větší výběr daní a spravedlivější tržní prostředí. Odborníci očekávají zdražení zboží a snahy o obcházení nových pravidel.
Pro dnešní recenzi, či spíše preview, jsme konkrétně zvolili prostřední variantu powerbanky značky Lamax s kapacitou 15 000 mAh (existují ještě 10 000 mAh a 20 000 mAh). Prostě zlatou střední cestu jako optimální volbu pro náročnějšího kupce, který nechce neustále řešit dobíjení záložního zdroje pro svůj mobilní telefon a popř. jej využije pro tablet i úsporný notebook s USB-C napájením.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek