Pátek , 01. 03. 2024

Bedřich

Domácím kinům LG se daří

13. 12. 2011

13. 12. 2011

Velká Británie, Francie, Švédsko, Holandsko, Norsko i Česká republika – zde všude sbírají domácí kina a Blu-ray přehrávače LG ocenění, která udělují prestižní spotřebitelské časopisy.

„Naším cílem je spokojený zákazník. Že tomu tak skutečně je, potvrzují výsledky testů magazínů z celé Evropy,“ uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí české pobočky LG Electronics.

V listopadovém čísle mezinárodního prestižního magazínu What Hi-Fi Sound and Vision byl 3D systém domácího kina LG HX976TZW oceněn pěti hvězdičkami. Tento systém se stal zároveň nejlepším domácím kinem roku 2011 v kategorii nad 15 000 Kč. Redaktoři magazínu ocenili především kvalitu jeho obrazu, uživatelskou vstřícnost a design. V prosincovém vydání byl potom stejný systém testován proti konkurenčním produktům značek Panasonic, Samsung a Sony. Vítězem testu se stal opět LG HX976TZW.

Prosincové číslo švédského spotřebitelského časopisu Rad & Ron ocenilo pro změnu 2.1 systémy LG HX46R a HLX46R. Ve srovnávacím testu skončily tyto dva produkty na prvním a druhém místě a nechaly za sebou výrobky značek Panasonic, Samsung, Pioneer a Sony. Ocenění „dobré kvality“ získal model LG HLX56S od Občanského sdružení TEST vydávající časopis dTest, kde v souboji s osmi produkty domácích kin 2.1 získal nejvyšší hodnocení.

LG HLX56S lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
 

Dalším úspěchem se stala dvě ocenění udělená prosincovým číslem dánského časopisu Consumentengids – domácí kino LG HX751 vyhrálo první místo v kategorii 5.1 systém a LG HX721 se stalo nejlepším 2.1 systémem. V září tohoto roku ohodnotil dánský časopis LYD & BILDE domácí kino LG HX906SB šesti hvězdičkami a umístil jej na první místo v kategorii domácí kina. Kino od LG tak předčilo produkty pěti dalších výrobců.

Také Blu-ray přehrávače LG získávají nezanedbatelná ocenění. V prosincovém vydání časopisu Que Choisir, který vydává francouzské vydavatelství Union Fédérale des Consommateur (UFC), byl Blu-ray přehrávač LG BD660 vyhlášen nejlepším mezi obdobnými produkty osmi konkurenčních společností. Recenzenti jej označili jako „all-inclusive“ produkt, který kromě široké nabídky funkcí nabízí jednoduché ovládání a 3D funkce. Časopis rovněž označil domácí kino od LG nejlepším systémem jak v kategorii 5.1, tak v kategorii 2.1.  V České republice totéž ocenění, tedy nejlepší Blu-ray přehrávač získal model LG BD660 od časopisu dTest. Produkt bodoval ve všech testovaných kategoriích, navíc je tento Blu-ray přehrávač nejlevnější ze všech testovaných modelů.

LG BD660 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
 
 

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Je pozdě, ale pokud byste chtěli ještě pořídit pár užitečných věcí na poslední chvíli (nebo na další pandemii). Věcí, které se v dnešní době pandemické mohou hodit a jsou současně výhodnou koupí.
Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.

Nepřehlédněte

Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek