Úterý , 26. 11. 2024

Artur

Rollei City Traveler Mono – monopod a selfie tyč

05. 06. 2018

05. 06. 2018

Společnost Rollei uvedla na trh novinku z řady Rollei City Traveler. Novinkou je Rollei City Traveler Mono, karbonový monopod a selfie tyč v jednom. Tato novinka je skvělým cestovním doplňkem pro každého nadšeného fotografa.

Kompletní řada produktů Rollei City Traveler je zaměřena ne cestování, veškeré produkty jsou velmi lehké a skladné. Rollei City Traveler Mono je na tom stejně, lehká karbonová konstrukce váží pouhých 220 g a skládá se z 5 karbonových segmentů opatřených rychloupínacím systémem Twist Lock. Při maximálním vysunutí všech 5 segmentů má monopod výšku 165,5 cm a minimální pak pouhých 44 cm.

Rollei City Traveler Mono je monopod umožňující tři různá využití, jako selfie tyč pro smartphone, monopod a selfie tyč pro akční kamery. Noha monopodu je opatřena malou kulovou hlavou, gumová noha je odnímatelná a opatřena standardním stativovým závitem, na který se snadno přišroubuje univerzální držák pro smartphone nebo akční kameru, oba jsou součástí balení. Kulová hlava pak umožňuje nastavení požadovaného úhlu a s maximální délkou 165,5cm uživatel snadno vyfotografuje i selfie větší skupiny lidí, nebo pořídí snímky ze zajímavé perspektivy. Díky tomuto univerzálnímu využití je City Traveler Mono skvělý na cestování a zastane tak většinu situací které mohou fotografa na cestách potkat.

Součástí balení je také praktický obal a karabina, pomocí které je snadné monopod pověsit například na batoh. Na výběr jsou tři barevná provedení Titanium, Oranžové a zelené.

Ceny a záruky:

  • Na monopod Rollei City Traveler Mono se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.
  • Rollei City Traveler Mono:
  • Titanium – 1 790,- s DPH
  • Orange- 1 843,- s DPH
  • Green – 1 843,- s DPH
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Po takřka nezničitelné AData D16750 se dnes podívejme na méně odolný a levnější model powerbanky od stejného výrobce, který nabídne krytí „pouze“ IP54 a kapacitu 8 000 mAh. Čím naopak vyčnívá, je 18 diod se čtyřmi módy svícení. Na táboření tak může být velmi užitečným pomocníkem.
Čína plánuje do roku 2025 velký technologický krok ke konkurenčnímu Neuralinku Elona Muska Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (MIIT) představilo své ambiciózní plány na vývoj mozko-počítačových produktů do roku 2025. MIIT nedávno zveřejnilo komplexní politický dokument, v němž nastiňuje svůj závazek učinit převratné kroky v oblasti špičkových technologií.
Na tuto kameru jsme se po NiceBoy VEGA 6 star těšili hodně. Dokázal výrobce vyladit nedostatky u své vlajkové lodi s cenovkou, která již nepromíjí chyby? Stabilizace obrazu u 4K rozlišení, schopnost natáčet 1 440p při 60 FPS, kompresní formát H.265, zcela nový design a stylové dálkové ovládání a jiné vlastnosti zní výmluvně.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek