Středa , 06. 12. 2023

Mikuláš

TZ: Streamujte hudbu přes bluetooth do jakýchkoli repro

04. 10. 2011

04. 10. 2011

Společnost Logitech oznámila, že na trhu je k dispozici praktický adaptér pro připojení reproduktorů k audio zařízení s Bluetooth – celým názvem Logitech Wireless Speaker Adapter for Bluetooth Audio Devices. Díky tomuto adaptéru můžete k vašemu notebooku, smartphonu nebo tabletu snadno a bezdrátově připojit jakékoli reproduktory, respektive zesilovač s reproduktory.

Logitech Wireless Speaker Adapter for Bluetooth Audio Devices

Vždycky jste si přáli poslouchat hudbu ze svého smartphonu nebo tabletu na velkých reproduktorech, které máte doma – ale nebylo kam připojit konektor? Nyní lze snadno a bezdrátově připojit jakékoli vaše reproduktory.

Mobilní telefony, tablety, iPody. Jakékoli zařízení umožňující přehrávání hudby a vybavené rozhraním Bluetooth se nyní může stát skutečně bezdrátovým přehrávačem veškeré vaší hudby a filmů. 

Cena je 600 korun vč. DPH. 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dalším zástupcem herních periferií značky Genesis, kterého vám představíme, je vrcholný model sluchátek Neon 750 RGB. Ty mají tradičně velmi bohatou výbavu včetně obalu pro přenos. Zaujmout chtějí mimo jiné aktivním osvětlením, které je přímo nabíjeno USB portem.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek