Pátek , 22. 09. 2023

Darina

TZ: Streamujte hudbu přes bluetooth do jakýchkoli repro

04. 10. 2011

04. 10. 2011

Společnost Logitech oznámila, že na trhu je k dispozici praktický adaptér pro připojení reproduktorů k audio zařízení s Bluetooth – celým názvem Logitech Wireless Speaker Adapter for Bluetooth Audio Devices. Díky tomuto adaptéru můžete k vašemu notebooku, smartphonu nebo tabletu snadno a bezdrátově připojit jakékoli reproduktory, respektive zesilovač s reproduktory.

Logitech Wireless Speaker Adapter for Bluetooth Audio Devices

Vždycky jste si přáli poslouchat hudbu ze svého smartphonu nebo tabletu na velkých reproduktorech, které máte doma – ale nebylo kam připojit konektor? Nyní lze snadno a bezdrátově připojit jakékoli vaše reproduktory.

Mobilní telefony, tablety, iPody. Jakékoli zařízení umožňující přehrávání hudby a vybavené rozhraním Bluetooth se nyní může stát skutečně bezdrátovým přehrávačem veškeré vaší hudby a filmů. 

Cena je 600 korun vč. DPH. 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Již číslo v názvu napovídá, že tato kamera se bude v portfoliu Lamaxu řadit na jeho začátek, stává se nejlevnější modelem. Co to v praxi znamená pro zákazníka? Papírově se prakticky shoduje (popisky s piktogramy na produktových stránkách jsou prostě totožné) s dražším modelem Lamax X7.1 Naos, což vypadá lákavě.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek