Pátek , 28. 03. 2025

Soňa

WD představil v Barceloně světově nejrychlejší paměťovku

27. 02. 2018

27. 02. 2018

Společnost Western Digital na veletrhu Mobile World Congress poprvé ukázala světově nejrychlejší microSD paměťovou kartu UHS-I SanDisk Extreme® UHS-I microSDXCTM 400 GB1. Navíc představila budoucnost paměťových karet podporujících PCIe. Tyto karty jsou navrženy tak, aby poskytovaly výkon nezbytný pro očekávanou vlnu nových aplikací náročných na objem dat.

Nová paměťová karta SanDisk Extreme UHS-I microSD 400 GB je navržena tak, aby pomáhala uživatelům přenášet digitální obsah ve vysoké kvalitě a to dosud nevídanou rychlostí. S výkonem 160 MB/s* je tato nová karta rychlejší o vice než 50 % oproti stávající kartě SanDisk Extreme UHS-I microSD. Této bezprecedentní rychlosti je dosaženo dalším využitím vlastní technologie společnosti Western Digital. Karta patří do třídy A2, proto spouští a nahrává aplikace doslova bleskovou rychlostí.

* Rychlost čtení až 160 MB/s; rychlost zápisu až 90 MB/s

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Samsung Galaxy S25 přichází jako revoluční krok v oblasti chytrých telefonů, kde umělá inteligence hraje hlavní roli. S novým hlasovým asistentem Gemini, pokročilými funkcemi jako Circle to Search a One UI 7, Galaxy S25 slibuje zásadní změnu v každodenním používání telefonu. Jak si tento model vede v porovnání s konkurencí a jaké výhody přináší uživatelům?
Pro dnešní recenzi, či spíše preview, jsme konkrétně zvolili prostřední variantu powerbanky značky Lamax s kapacitou 15 000 mAh (existují ještě 10 000 mAh a 20 000 mAh). Prostě zlatou střední cestu jako optimální volbu pro náročnějšího kupce, který nechce neustále řešit dobíjení záložního zdroje pro svůj mobilní telefon a popř. jej využije pro tablet i úsporný notebook s USB-C napájením.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek