Úterý , 25. 02. 2025

Liliana

XPG uvádí DDR4 RGB modul SPECTRIX D50

19. 04. 2020

19. 04. 2020

Společnost ADATA oznamuje uvedení nového DDR4 RGB modulu XPG SPECTRIX D50. Dosahuje frekvencí až 4 800Mhz a kapacity až 32 GB a nabízí elegantní geometrický design. XPG SPECTRIX D50 je díky svému výkonu zacílen na hráče, fanoušky přetaktování a krásného designu.

Díky využití pouze nejkvalitnějších paměťových modulů a čipů je XPG D50 stabilní i při frekvenci až 4800MHz. Samozřejmě podporuje platformy Intel i AMD. Pro co nejlepší výsledky je modul vybaven chladičem s tloušťkou téměř 2mm pro zvýšenou odolnost. D50 také podporuje Intel XMP 2.0 pro bezstarostné přetaktování bez nutnosti nastavování v BIOSu.

XPG D50 nabízí čistý a elegantní design s jednoduchými geometrickými liniemi a trojúhelníkovými panely dokonale ladí. S aplikací XPG RGB Sync nebo RGB softwarem od výrobce základní desky lze přepínat mezi třemi režimy – statický, dýchání a kometa. Kromě těchto lze zvolit i mód Hudba, který se přizpůsobuje hudbě.

Dostupnost: 4 800MHz, 4 600MHz a 32 GB moduly budou k dispozici během května, všechny ostatní během dubna 2020.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Wikipedia spustila tmavý režim pro svůj web pro stolní počítače. Tmavý režim byl již k dispozici v mobilních aplikacích, ale dosud chyběl na webu pro počítače. Pokud vás večer z bílého pozadí pálí oči, může to být pro vás příjemná změna.
Po dlouhé době přinášíme unboxing video bezdrátového reproduktoru. Testovaný výrobek se však od těch v poslední době testovaných liší, Genesis Helium 300BT ARGB jsou klasickou stereo soustavou dvou reproduktorů o celkovém výkonu 24 W.
Čína plánuje do roku 2025 velký technologický krok ke konkurenčnímu Neuralinku Elona Muska Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (MIIT) představilo své ambiciózní plány na vývoj mozko-počítačových produktů do roku 2025. MIIT nedávno zveřejnilo komplexní politický dokument, v němž nastiňuje svůj závazek učinit převratné kroky v oblasti špičkových technologií.

Spousty souborů, videa, obrázky a hudba se závratnou rychlostí rozrůstají, a už ani nevíme, kam s nimi. Než bude vše přístupné a dostupné online ještě chvíli potrvá, a tak se v mezičase můžeme upírat jedině k pevným diskům. A pokud to má mít řád a efekt, chce to síťové úložiště NAS.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek