Středa , 06. 12. 2023

Mikuláš

Yenkee Shadow – kovová klávesnice s nastavitelným podsvícením

29. 09. 2017

29. 09. 2017

Devět režimů podsvícení včetně možnosti jeho úplného vypnutí. Nová klávesnice značky YENKEE symbolicky nazvaná SHADOW hraje všemi barvami duhy. Ty můžeme přizpůsobovat aktuálnímu využití, typu hry nebo prostředí. Zajímavá je především kovová deska klávesnice v atraktivním černém provedení. To zajišťuje maximální odolnost vůči negativním vlivům. „Rubber dome“ spínače jsou konstruovány tak, aby zaručily rychlou odezvu.

„Po úspěchu naší herní myši SHADOW jsme se rozhodli k ní vytvořit i klávesnici. Tu jsme obohatili o další funkce, které potěší především nadšené hráče. Devatenáct kláves s funkcí anti-ghosting, multimediální klávesy nebo možnost zamknutí tlačítka Windows o tom mnohé napovídají. Lahůdkou je devět režimů podsvícení, mezi kterými se dá jednoduše přepínat,“ vysvětluje Patrik Kočvara, zástupce značky YENKEE.

Klávesa FN a k tomu jedno z čísel. Mezi barevnými módy se dá přepínat velmi jednoduše. Každý si může v závislosti na herním prostředí zvolit efekt, jaký se mu nejvíce hodí. Od stálého podsvícení až po jeho aktivaci zmáčknutím klávesnice. Každý si najde svůj oblíbený barevný mód.

„Barevné kombinace jsme doplnili o velice funkční a zajímavý design. Zvolili jsme kovovou desku, která se na trhu objevuje jen sporadicky. V tomto směru přinášíme kvalitní zpracování za velmi příjemnou cenu,“ popisuje Patrik Kočvara. „Rubber dome“ technologie u kláves zajišťuje rychlou odezvu a přináší pocit, který je typický pro mechanické klávesnice.

Klávesa Windows je asi tou nejcitlivější ze všech. Její nechtěné zmáčknutí může zkazit celý herní zážitek. SHADOW s tímto jevem bojuje. Tzv. Win-lock vám umožní zabránit náhodnému vyvolání obrazovky systému zamčením klávesy Windows. Krom toho má klávesnice žádanou funkci anti-ghosting. Tato technologie umožňuje rozeznat stisknutí až devatenácti kláves současně, aniž by došlo k jakémukoli konfliktu nebo selhání příkazu. Jednotlivá tlačítka jsou zároveň ergonomicky navržena tak, aby zajišťovala maximální pohodlí při psaní. Tomu odpovídá i layout klávesnice. Rozložení je přizpůsobené tuzemskému trhu, a to včetně české i slovenské diakritiky. Multimediální klávesy umožňují ovládat nejpoužívanější aplikace jedním stiskem.

Neocenitelnou vychytávkou je speciální držák na telefon. Jeho šikovné umístění umožňuje mít mobilní přístroj stále na očích. Při hraní se tak nemusíte bát, že zmeškáte důležitý hovor nebo textovou zprávu.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

K myšlence otestovat TrekStor SurfTab twin 11.6 nás přivedly dvě skutečnosti, v poslední době jej lze na internetu zakoupit za velmi atraktivní cenu a uživatelské recenze tohoto notebooku německé značky vyznívají velmi rozporuplně. Proč ale, když za dané peníze nabízí vcelku atraktivní konfiguraci jako displej s vysokým rozlišením, osvědčený procesor Intel Atom x5 či dostatek USB portů? Kde je zakopán pes?
Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek.
Po testech sluchátek Elite a Blaze, které se ukázaly jako velmi kvalitní produkty od firmy Lamax, jsem se dostal i k „peckám“, a to taktéž bezdrátovým. Jedná se konkrétně o model Tips1, který je v nabídce špuntů od Lamaxu cenově nejdostupnější (790 Kč). Lamax vyrábí další dva modely – Pax1 (990 Kč) a Dots1 (1 690 Kč).

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek