Čtvrtek , 19. 09. 2024

Zita

Vánoce přicházejí, Microsoft naděluje

03. 12. 2013

03. 12. 2013

Společnost rozběhla Student Advantage program, který umožňuje studentům přístup k Office 365 skoro zdarma.

Microsoft již v říjnu oznámil akci, která se rozběhla až nyní a je otevřena celkem pro 35 000 škol na celém světě. Celé to má pouze maličký háček, placení zaměstnanci těchto institucí musejí využívat Office 365 ProPlus nebo Office Professional Plus. Studenti pak mohou získat přístup k Office 365 ProPlus zdarma, za který by jinak zaplatili 12 USD měsíčně (asi 243 Kč; v Česku zaplatí vyskokoškoláci za studentskou licenci 41,65 Kč). Více informací bychom měli najít na webu office.microsoft.com/education, který ale momentálně nefuguje.

Jeden z argumentů, proč užívat MS Office, dává sám Microsoft na svém blogu. Studie IDC dle něj tvrdí, že na třetím místě v žebříčku schopností, které zaměstnavatelé vyžadují, je právě znalost MS Office. Navíc se jmenovitě PowerPoint a Word ocitají na 11., resp. 13. místě. Znalost kancelářského balíku redmondského giganta prý firmy vyžadují 5krát častěji, než u jiných nástrojů. Dokonce ani v Googlu se bez ní neobejdete.

Zdroj: Office News, The Next Web, Engadged

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Z telefonu myPhone Hammer Iron 3 jsme příliš nadšení nebyli pro jeho hardwarovou nedostatečnost a absenci 4G. Výrobce však vyrukoval s modelem LTE, který vypadá stejně, uvnitř jde však o úplně jiný stroj. Přirovnali bychom jej ke Golfu GTI, ten je stále “lidovým” Golfem. Proti základnímu modelu s výkonem kolem 100 koní jde však o zcela jiný stroj, krotící stádo 230 plnokrevníků.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek