Sobota , 26. 10. 2024

Erik

Diskuze k článku

10 komentářů

  1. pripojeni k TV
    DOBRÝ DEN,JDE PŘÍSTROJ PŘIPOJIT KE KLASICKÉ TV?VÝROBCE PÍŠE,ŽE ANO.TAK JAK TO VLASTNĚ JE?DĚKUJI

  2. SiGMATek PDX-3220
    Už vám prošel redakčním testem, třeba i jen zběžně, mode SiGMATek PDX-3220? Zajímal by mě právě v porovnání s touto PDX-4200 a taky menším bráškou PDX-1200.

  3. Re: Větší svačina sebou: Sigmatek PDX-4200
    Mozna vidim spatne ale vidim na fotografii konektoru ze je tam napsano AV IN OUT pod oranzovym konektorem? To by pak preci znamenalo ze to ma v jednom konektu vstup i vystup… Nebo vidim spatne? 🙂

    1. Re: Větší svačina sebou: Sigmatek PDX-4200
      Vidíte správně. Já mám doma přehrávač Odys, který to má řešeno stejně: firmwarově si přepnete v nastavení, jestli chcete, aby byl IN nebo OUT. A funguje to dobře 🙂

  4. Re: Větší svačina sebou: Sigmatek PDX-4200
    Dobrý den

    Můj sigmatek bohužel nemá český firmware neíte prosím jestli se dá dokoupit? a kde?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Těsně před Vánoci přinášíme srovnávací test čtyř malých bezdrátových reproduktorů, které se jistě ocitnou v hledáčku nejednoho „ježíška”: novinku Energy Music Box 1+ Pear, léty ověřený Lamax Sphere SP-1, nedávno zlevněný Niceboy Raze Mini a základní model Sony SRS-XB01. Který bychom doporučili?
Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.
Tento reproduktor není našim čtenářům cizí, jde o novinku, ale nedávno jsme vám ho ukázali v krátkém videu. Tvarem i názvem napovídá, že chce převzít roli nástupce prvního RAZE se ctí. Proto nabízí vyšší výkon 20 W bez poklesu výdrže baterií. Jsou si velmi podobné a při tom nový model působí dospěleji.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek