Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?
Na veletrhu CES 2025 společnost Hisense opět potvrdila svou pozici lídra v oblasti zobrazovacích technologií. Hlavní hvězdou expozice se stal model 136MX, první spotřebitelsky dostupný MicroLED displej od této značky. Pojďme se podívat na klíčové inovace a technické specifikace, které Hisense představil.
Po delší době se dostáváme k reproduktoru značky Lamax a rovnou k jednomu z vrcholných modelů přenosného Bluetooth reproduktoru Vibe1. Ten se vyzbrojil vedle 12 W také ochranou IP65 a sympatickým designem.