Úterý , 04. 03. 2025

Stela

AOC a jeho 16palcový 1080p USB monitor

01. 10. 2015

01. 10. 2015

Společnost AOC uvedla na trh svůj nový model monitoru s jednoduchým názvem E1659FWUX-PRO. Výhodou je to, že se grafický signál i napájení „vejdou“ do jednoho USB 3.0 kabelu.

K čemu to může být dobré? Třeba pro majitele malých notebooků, hybridních tabletů (podporujících USB 3.0), kteří touží po druhém monitoru bez nutnosti mnoha kabelů doma i na cestách. Rozlišení činí 1920 × 1080.

Parametry jsou podprůměrné, pro mnohé dostačující: jas 300 cd/m2, kontrastní poměr 500 : 1 a doba odezvy 11 ms. Zobrazí 262 000 barev. Konektor na monitoru je mikro USB a nevyžaduje další napájení ani VGA kabel. Cena byla stanovena na 200 USD (asi 4 900 Kč).

Zdroj: BetaNews

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...
V moderním světě, kde první dojem může hrát velkou roli, má tisk kvalitních etiket zásadní význam. Etikety nesou nejen informace, ale i identitu vaší značky. A aby byla tato identita zachycena co nejpřesněji a nejvýrazněji, je potřebná tiskárna štítků, která spojuje technickou preciznost s kreativním potenciálem.
Je pozdě, ale pokud byste chtěli ještě pořídit pár užitečných věcí na poslední chvíli (nebo na další pandemii). Věcí, které se v dnešní době pandemické mohou hodit a jsou současně výhodnou koupí.
Do kompletace portfolia akčních kamer od Niceboy nám chyběl poslední a nejnovější model mířící na nenáročného zákazníka, klidně dítě či teenagera, který touží ovládat ji přes mobilní telefon. Niceboy obohatil svůj základní typ VEGA o podporu Wi-Fi právě pro účel komunikace s majitelem a jeho telefonem. My vám model VEGA wifi nyní představíme.

Spousty souborů, videa, obrázky a hudba se závratnou rychlostí rozrůstají, a už ani nevíme, kam s nimi. Než bude vše přístupné a dostupné online ještě chvíli potrvá, a tak se v mezičase můžeme upírat jedině k pevným diskům. A pokud to má mít řád a efekt, chce to síťové úložiště NAS.

Nepřehlédněte

Záludná otázka – víte, kdy vznikl první chytrý telefon? Applu je z velké části přisuzováno to, že v roce 2007 zahájil boom chytrých telefonů s původním iPhonem. Samozřejmě, že iPhone nebyl první smartphone – ten přišel o mnoho let dříve a překvapivě nenesl jméno BlackBerry nebo Nokia. Pojďme se trochu vzdělat v historii smartphonů.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek