Středa , 24. 07. 2024

Kristýna

CES 2017 – Lenovo představuje Miix 720

13. 01. 2017

13. 01. 2017

Společnost Lenovo představila na veletrhu spotřební elektroniky CES 2017 mimo jiné i 12palcový hybridní tablet s odnímatelnou podsvícenou klávesnicí, který rozhodně nebude levný. Za to výkonný ano.

Mimořádně elegantní tablet Lenovo Miix 720 se systémem Windows a odnímatelnou klávesnicí se může pochlubit všemi funkcemi potřebnými k práci. Kombinuje extrémně ostrý 12palcový QHD+ displej spolu se 7. generací procesorů Intel Core i7 a rozhraním Thunderbolt 3 a přináší tak výkon srovnatelný s profesionálními pracovními notebooky. Nespornou výhodu pro profesionály na cestách představuje také polohovatelná podsvícená klávesnice s itegrovaným touchpadem, která zároveň slouží jako kryt displeje. Když je čas vyrazit na pracovní schůzku, stačí klávesnici jednoduše odejmout a proměnit zařízení v dotykový tablet s bohatou výbavou. S všestranným doplňkem Lenovo Active Pen 21 je Miix 720 ideální pro snadné psaní poznámek v operačním systému Windows 10 nebo realizaci kreativních Práce a zábava v jednom konceptů. Stojánek otočný o 150 stupňů se bez problému přizpůsobí preferovanému úhlu pohledu, takže po práci nic nebrání večeru plnému pohodlí a zábavy,” tolik tisková zpráva.

Displej chráněný ochraným sklem Gorilla Glass tedy, pro přesnost, nabídne rozlišení 2 880 × 1920. My ze specifikací dodáme, že producent slibuje až 16 GB RAM či 1TB SSD disk pro PCI ecpress rozhraní (tedy žádné eMMC), ale opravdu rychlé úložiště. ULV (Ultra Low Voltage) procesor bude integrovat grafické jádro Intel HD 620 (24 shadrů, 300 MHz až 1 GHz). Z protů tu bude 3 × USB (v různých typech) či hned dvě Wi-Fi karty. USB-C port podporuje připojení externích monitorů.

Celková hmotnost nepřekročí 1,1 kg. Cena nebyla uvedena, ale vsaďme se, že byste si za ni jistě koupili minimálně 10 Umaxů… :o)

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Polská značka nás nedávno vcelku překvapila sluchátky Argon 600, a proto jsme se již bez větších předsudků pustili i do testování herní myši Krypton 550. Produktoví specialisté si evidentně libují v chemických názvech vzácných plynů, nemyslíte? Jak tedy zvládají navrhnout herní myš?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek