Neděle , 01. 10. 2023

Igor

CES 2017 – Lenovo představuje Miix 720

13. 01. 2017

13. 01. 2017

Společnost Lenovo představila na veletrhu spotřební elektroniky CES 2017 mimo jiné i 12palcový hybridní tablet s odnímatelnou podsvícenou klávesnicí, který rozhodně nebude levný. Za to výkonný ano.

Mimořádně elegantní tablet Lenovo Miix 720 se systémem Windows a odnímatelnou klávesnicí se může pochlubit všemi funkcemi potřebnými k práci. Kombinuje extrémně ostrý 12palcový QHD+ displej spolu se 7. generací procesorů Intel Core i7 a rozhraním Thunderbolt 3 a přináší tak výkon srovnatelný s profesionálními pracovními notebooky. Nespornou výhodu pro profesionály na cestách představuje také polohovatelná podsvícená klávesnice s itegrovaným touchpadem, která zároveň slouží jako kryt displeje. Když je čas vyrazit na pracovní schůzku, stačí klávesnici jednoduše odejmout a proměnit zařízení v dotykový tablet s bohatou výbavou. S všestranným doplňkem Lenovo Active Pen 21 je Miix 720 ideální pro snadné psaní poznámek v operačním systému Windows 10 nebo realizaci kreativních Práce a zábava v jednom konceptů. Stojánek otočný o 150 stupňů se bez problému přizpůsobí preferovanému úhlu pohledu, takže po práci nic nebrání večeru plnému pohodlí a zábavy,” tolik tisková zpráva.

Displej chráněný ochraným sklem Gorilla Glass tedy, pro přesnost, nabídne rozlišení 2 880 × 1920. My ze specifikací dodáme, že producent slibuje až 16 GB RAM či 1TB SSD disk pro PCI ecpress rozhraní (tedy žádné eMMC), ale opravdu rychlé úložiště. ULV (Ultra Low Voltage) procesor bude integrovat grafické jádro Intel HD 620 (24 shadrů, 300 MHz až 1 GHz). Z protů tu bude 3 × USB (v různých typech) či hned dvě Wi-Fi karty. USB-C port podporuje připojení externích monitorů.

Celková hmotnost nepřekročí 1,1 kg. Cena nebyla uvedena, ale vsaďme se, že byste si za ni jistě koupili minimálně 10 Umaxů… :o)

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Již číslo v názvu napovídá, že tato kamera se bude v portfoliu Lamaxu řadit na jeho začátek, stává se nejlevnější modelem. Co to v praxi znamená pro zákazníka? Papírově se prakticky shoduje (popisky s piktogramy na produktových stránkách jsou prostě totožné) s dražším modelem Lamax X7.1 Naos, což vypadá lákavě.
Tisk na barevných inkoustových tiskárnách už dávno nemusí patřit k těm nejdražším. Naopak, díky nádržím na inkoust, který se jednou za čas jednoduše dotankuje, jde o tisk velmi levný. Srovnatelný s tiskem laserovým. Jak si vedla v našem testu tiskárna Epson L3060? A zmíníme se i o konkurenční rivalce Brother DCP-T500W.
Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek. Jsem si vědom toho, že úvod článku může někomu připadat spíše jako reklamní sdělení. Nejde to však popsat jinak nežli v superlativech, a to téměř bez výhrad. Jednu tu ale pro vás přece mám. Je to můj náhled na dle mého přemrštěnou cenu. O tom ale až později.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek