Pondělí , 15. 04. 2024

Anastázie

CES 2017 – Lenovo představuje Miix 720

13. 01. 2017

13. 01. 2017

Společnost Lenovo představila na veletrhu spotřební elektroniky CES 2017 mimo jiné i 12palcový hybridní tablet s odnímatelnou podsvícenou klávesnicí, který rozhodně nebude levný. Za to výkonný ano.

Mimořádně elegantní tablet Lenovo Miix 720 se systémem Windows a odnímatelnou klávesnicí se může pochlubit všemi funkcemi potřebnými k práci. Kombinuje extrémně ostrý 12palcový QHD+ displej spolu se 7. generací procesorů Intel Core i7 a rozhraním Thunderbolt 3 a přináší tak výkon srovnatelný s profesionálními pracovními notebooky. Nespornou výhodu pro profesionály na cestách představuje také polohovatelná podsvícená klávesnice s itegrovaným touchpadem, která zároveň slouží jako kryt displeje. Když je čas vyrazit na pracovní schůzku, stačí klávesnici jednoduše odejmout a proměnit zařízení v dotykový tablet s bohatou výbavou. S všestranným doplňkem Lenovo Active Pen 21 je Miix 720 ideální pro snadné psaní poznámek v operačním systému Windows 10 nebo realizaci kreativních Práce a zábava v jednom konceptů. Stojánek otočný o 150 stupňů se bez problému přizpůsobí preferovanému úhlu pohledu, takže po práci nic nebrání večeru plnému pohodlí a zábavy,” tolik tisková zpráva.

Displej chráněný ochraným sklem Gorilla Glass tedy, pro přesnost, nabídne rozlišení 2 880 × 1920. My ze specifikací dodáme, že producent slibuje až 16 GB RAM či 1TB SSD disk pro PCI ecpress rozhraní (tedy žádné eMMC), ale opravdu rychlé úložiště. ULV (Ultra Low Voltage) procesor bude integrovat grafické jádro Intel HD 620 (24 shadrů, 300 MHz až 1 GHz). Z protů tu bude 3 × USB (v různých typech) či hned dvě Wi-Fi karty. USB-C port podporuje připojení externích monitorů.

Celková hmotnost nepřekročí 1,1 kg. Cena nebyla uvedena, ale vsaďme se, že byste si za ni jistě koupili minimálně 10 Umaxů… :o)

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Kdo hledá úložný prostor s větším objemem, než mají běžné flash disky, netouží jej mít připnutý na klíčích a přesto kompaktní, aby se vešel pohodlně do kapsy (nemluvě o kapacitě versus cena), pro toho může být tento „portable“ externí disk to pravé. Může mít i ještě s větší kapacitou, ale to už musí počítat s vyšší cenou a silnější krabičkou, než u tohoto 1 TB obsahem velkého 2,5palcového disku.

Google přináší generativní umělou inteligenci a to přímo do své aplikace Mapy Google. Nově pomohou uživatelům najít zajímavá místa pomocí velkých jazykových modelů (LLM). Tato funkce bude odpovídat na dotazy týkající se doporučení restaurací nebo nákupů, například pomocí svého LLM „analyzuje podrobné informace Map o více než 250 milionech míst a důvěryhodné statistiky od naší komunity více než 300 milionů přispěvatelů, abyste mohli rychle zjistit, kam jít.
Lamax poměrně dynamicky rozšiřuje svou nabídku. Zatímco ještě před několika málo lety jsme jej mohli znát coby českého producenta sluchátek a reproduktorů, již nějaký čas trh obohacuje akčními kamerami, autokamerami a dokonce navigací. Kamera do auta s označením C9 byla předmětem našeho testu a není třeba dodávat, že moje zvědavost byla velká.
Test powerbanky jsme vám dlouho nenabídli, při tom se rychle píší a práce s tím taky není tolik. :o) Ale vážně. Naposledy to byla snad odolná AData D16750 (resp. D8000L), kde jsme se více zaměřili na pokusy ji zničit. Slouží stále. Dnes tu máme obyčejnou za to kapacitně obrovskou P20100 za přijatelnou cenu. A to není jediný parametr, ve kterém předčila nezničitelného sourozence...
Aktualizováno o fotky dodaného štítu! Nedostatek ochranných pomůcek se stal v boji s nákazou Covidem-19 celosvětovým  problémem. Jejich absence přímo ohrožuje ty, kteří za nás bojují v první linii. Zdravotníci, policisté, hasiči a mnoho dalších, kteří přicházejí do styku s nákazou každý den, nemají dostatek vybavení, které by je dokázalo ochránit. To jsme se rozhodli změnit.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek