Čtvrtek , 19. 09. 2024

Zita

Diskuze k článku

11 komentářů

  1. Re: Emgeton Guru 2: univerzální HDD/DVD síťový přehrávač
    Pokud si dnes bude kdokoliv něco obdobného kupovat určitě mu formát MKV (a tak trochu i rozhraní HDMI) na tomto přístroji bude chybět. A to je škoda. Například pro mě je to důvod proč si touto “skříňkou” neozdobím prostor pod mojí televizí.

    1. Re: Emgeton Guru 2: univerzální HDD/DVD síťový přehrávač
      Je to bohužel tak, přitom je to myslím jen otázka firmwaru 🙁 HDMI se na druhou stranu oželet dá – DVI poskytuje stejně kvalitní video výstup (pouze zvuk musí jít kabelem separé).

      Když se ale odhlédne od HD videa (které ne každý potřebuje), tak je tento produkt hodně dobrý. Jako jeden z mála má DVD mechaniku, k tomu HDD, USB a síť, přehraje skoro vše a titulky lze nastavovat k dokonalosti. Co více si přát?

      1. Re: Emgeton Guru 2: univerzální HDD/DVD síťový přehrávač
        Nedavno jsem tento pristroj poridil a mam pro vas par postrehu:
        – jediny zpusob jak nakrmit interni HDD je pres USB kabel z PC(nebo jeho odpojeni, pripojeni k PC – zde nakopirovat data a zase ho prisroubovat zpet) – nemuzete (nebo jsem tuto funkci jeste neobjevil) kopirovat data treba z flashky nebo site na HDD

        – sit funguje pouze “pasivne” – nastavite IP adresu serveru, pojmenujete slozku “LAN”, nasdilite ji a pak si GURU saha jen na toto misto

        1. Re: Emgeton Guru 2: univerzální HDD/DVD síťový přehrávač
          Pokud je na síti více adresářů např. Fimy, hudba, foto. Přehraje vše?? Jak vypadá výběr pouze text? K filmu si to aut. načte titulky? Rychlost načtení po síti.
          Děkuji velice za informace.

  2. Re: Emgeton Guru 2: univerzální HDD/DVD síťový přehrávač
    tento pristrij jsem si bohuzel zakoupil a uz jsem ho mel 3x v servisu, z toho jedna reklamace neuznana a 2x reseno vymenou – pokud mohu vsem doporucit – NEKUPOVAT!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Na jaře jsem si vyzkoušel první sluchátka od firmy Lamax, jednalo se konkrétně o model Elite E-1. A byl jsem velmi mile překvapen. Na podzim jsem dostal k dispozici sluchátka Blaze B-1, která se v portfoliu firmy Lamax nachází ve spektru levnějších modelů (cena 1 190 Kč). Otázka tedy je, zda milé překvapení z Elite E-1 přetrvalo.
Záludná otázka – víte, kdy vznikl první chytrý telefon? Applu je z velké části přisuzováno to, že v roce 2007 zahájil boom chytrých telefonů s původním iPhonem. Samozřejmě, že iPhone nebyl první smartphone – ten přišel o mnoho let dříve a překvapivě nenesl jméno BlackBerry nebo Nokia. Pojďme se trochu vzdělat v historii smartphonů.
Po testech sluchátek Elite a Blaze, které se ukázaly jako velmi kvalitní produkty od firmy Lamax, jsem se dostal i k „peckám“, a to taktéž bezdrátovým. Jedná se konkrétně o model Tips1, který je v nabídce špuntů od Lamaxu cenově nejdostupnější (790 Kč). Lamax vyrábí další dva modely – Pax1 (990 Kč) a Dots1 (1 690 Kč).
Postavili jsme proti sobě lehká, otevřená, na uších ležící sluchátka vhodná na doma i na použití venku. Konkrétně druhou generaci legendárních Sennheiser – PX100 II a zajímavý produkt švédského výrobce V-Jays. Již nyní prozraďme, že tak dramatický duel jsme tu dlouho neměli. Rozdíly jsou propastné. A to na obou stranách…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek