Neděle , 17. 08. 2025

Petra

Fotoprůlet výstavou High End Praha 2011

Malé ohlédnutí za velkou výstavou špičkové audiovizuální techniky High End Praha.

24. 02. 2011

24. 02. 2011

Zamysleli jste se někdy nad tím, jakou audio sestavu byste si pořídili, kdybyste měli neomezený rozpočet? Nebo jakou byste si pořídili právě nyní podle vaší aktuální finanční situace?

Jestliže v odpovědích na otázky tohoto typu tápete, ale hodláte si v nejbližší době udělat radost novým aparátem, nebo jen nasáváte magickou atmosféru HiFi studií, či byste chtěli porovnat nové věci s vaší aktuální domácí sestavou, měli jste například možnost tak učinit na o víkendu konané výstavě špičkové audiovizuální techniky High End Praha.

Na jednom místě zde bylo k vidění a slyšení neskutečné množství produktů mnoha značek u téměř čtyř desítek distributorů. Od sluchátek po reproduktory, od kabelů po zesilovače, výprodej nahrávek za pár korun i sestavy za několik miliónu. Pojďme se nyní v několika fotografiích ohlédnout za touto víkendovou akci, která podle počtu návštěvníků má u nás velký ohlas.

Apropo ohlas; o hlas a zvuk jako takový zde samozřejmě jde v první řadě, ale ruku na srdce – kdo z vás se napřed nedívá a teprve až posléze poslouchá. Tudíž pro ty kdo byli a chtějí si oživit své audiovizuální vzpomínky, i pro ty, kteří nebyli, a chtěli by znát například odpověď na výše položené řečnické dotazy, je tu malá pocházka portfoliem u nás distribuovaných značek. Vybrali byste si?


 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)
První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.
Jistě znáte scény z filmů, kde, pro zvýšení napětí, při kopírování dat do nebo z počítače toho úplně nejvíc nejzlejšího padoucha prožívá hlavní hrdina perné chvíle, protože to jde prostě strašně pomalu. Kdyby měl po ruce testovaný SSD disk AData SE760, asi by si ušetřil mnoho nervů a potu...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek