Sobota , 11. 01. 2025

Bohdana

Gmail vám nyní může poskytnout podrobnosti z více souvisejících e-mailů

19. 10. 2024

19. 10. 2024

Google zavádí aktualizaci pro Gmail pro své souhrnné karty a zavádí novou sekci nazvanou „Happening soon“. Tato aktualizace má uživatelům pomoci lépe spravovat jejich e-maily tím, že usnadní vyhledávání informací napříč e-maily a aplikacemi.

Jak bude nová sekce fungovat?

Gmail zavádí novou sekci „Happening soon“ v horní části doručené pošty. V této části se zobrazí věci, jako jsou karty souhrnu nákupů, které poskytují informace o dodávkách, které zbývají dva dny. Sekce „Happening soon“ se zobrazí pouze v relevantních případech a umožní uživatelům na první pohled vidět nadcházející dodávky. Toto je jen začátek a Google má v úmyslu přidat do této sekce v budoucnu další funkce.

Gmail již má souhrnné karty, které uvádějí důležité podrobnosti v horní části e-mailů, ale nyní jsou přepracovány a mají nový vzhled. Aktualizované karty budou pokrývat čtyři hlavní kategorie: nákupy, události, účty a cestování. Například u nákupů mohou uživatelé sledovat balíčky, zobrazit podrobnosti o objednávce a snadno najít minulé nákupy. Karty událostí umožní uživatelům zobrazit nadcházející události, přidat si je do kalendářů, pozvat ostatní a najít trasy. Účtovací karty umožní uživatelům vidět a platit účty nebo nastavit upomínky pro budoucí platby. A konečně, cestovní karty vám pomohou spravovat rezervace, odbavovat lety a zobrazovat podrobnosti o cestování.

Tato nová funkce vám poskytuje rychlý přehled a snazší přístup ke všem podrobnostem o události, doručení, vyúčtování a tak dále. Karty také zůstanou aktualizované v reálném čase, takže uživatelé budou mít nejnovější informace o dodávkách, termínech a dalších důležitých podrobnostech. Zavádění všech těchto nových funkcí bude postupné, takže to nečekejte hned. Aktualizované karty se souhrnem nákupů pro jednotlivé e-maily v systémech Android a iOS budou vydány jako první, v nadcházejících měsících budou následovat karty se souhrnem událostí, faktur a cest a sekce „Happening soon“. Nakonec budou všechny čtyři kategorie karet dostupné v jednotlivých e-mailech, v sekci „Happening soon“ a ve vyhledávání v Gmailu.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Externí reproduktor jsme v testu dlouho neměli. Námi dnes testovaný kousek navíc prošel snad všechny redakce v republice a na srovnávacích webech je populární. Asi bude dobrý, říkáme si, zkusíme jej tedy i my. Jak si povede ve zkoušce odolnosti? Pojďte se kouknout, asi se budete divit...
Nejsem fanouškem nakupování elektroniky či sportovního vybavení v supermarketu. Dlouhou dobu jsem byl vyloženým odpůrcem. Když jsem narazil na tuto lampu, která jakoby z oka vypadla námi testovanému Lamaxu, zaujala mě i cenou. Pak jsem ji objevil ve výprodeji za 50 % původní ceny, neodolal a 399 Kč (včetně desátek pro Babiše) vytáhl z peněženky bez okolků.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek