Sobota , 23. 11. 2024

Klement

Diskuze k článku

10 komentářů

  1. Re: GoClever Insignia 1010 WIN – život s „hybridem“ podruhé
    Já jsem spokojen s týmto GoClever Insignia 1010 WIN. Cena jse mi líbila i parametry a tak jsem si ho koupil. Také jsem rád, že tahle recenze mě ubezpečila v tom, že jsem nekoupil blbost. Děkuji

    1. Re: GoClever Insignia 1010 WIN – život s „hybridem“ podruhé
      Dobrý den,
      blbost jste dle mého názoru rozhodně nekoupil. Mně se též líbí, škoda té RAM (což ale vlastnost daná omezením procesoru) a nemožnosti nabíjení přes USB, i když vzhledem k nabíjecímu proudu a napětí, to jistě dokáže šikovný kutil vyrobit doma sám, pokud najde adekvátní konektor…

      Jak se Vám dařilo s mikroSD kartami? Jakou tam máte?

      Hezký den

        1. Re: GoClever Insignia 1010 WIN – život s „hybridem“ podruhé
          Dobrý den,
          díky za tip. Už jsem se motivoval, zkusit nějaké specializované kamenné „kšefty“ v Brně, jako je GM Elektro či kamaráda, co je eletrotechnik a nebude to pro něj problém apod. Al zatím „nebyl čas“. :o)

  2. Re: GoClever Insignia 1010 WIN – život s „hybridem“
    No já pořídil GoClever Insignia 800M 3G za 2700kč. Dnes to za tuto cenu nelze sehnat. Od Vaší 10″ se liší tím, že má pouhých 7″ a 3G modul, což je naprosto super. Nemá klávesnici, tj. další mínus.
    Dostal jsem na něj desítky windows. Krom občasného přetečení paměti je velmi dobrý a vyvážený. 32GB a 2GB ram by těmto strojům opravdu slušely.

    1. Re: GoClever Insignia 1010 WIN – život s „hybridem“
      Druhá generace již 2 GB i 32 GB minimálně má a je to znát. Na druhou stranu GoClever bych za podobné peníze, za jaké lze koupit nyní nový bral okamžitě – ukázková „výběhovka“ za skoro poloviční cenu, než byla při jeho uvedení na trh.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Závody v pokroku v oblasti umělé inteligence jsou v plném proudu. Jednotlivé společnosti dělají vše proto, aby mohli zákazníkům nabídnout lepší možnosti AI. Po dlouhé době je tu něco, v čem mohou technologičtí giganti skutečně soutěžit. Jedna z nejznámějších technologických společností, Huawei, se zaměří na zvýšení výroby svého AI čipu Ascend 910B na úkor výroby svých telefonů Mate 60, alespoň v jednom závodě.
Od té doby, co se mainstreamové smartphony zbavily konektoru pro sluchátka, někteří nemohou přestat myslet na to, jak skvělé by bylo, kdyby jej nahradili druhým portem USB-C. Některé nové handheldy, jako je ASUS ROG Ally X, byly upgradovány na dva porty USB-C a telefony by měly následovat. Představíme si hlavní důvody, proč by telefony měly mít dva USB-C porty.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek