Neděle , 06. 10. 2024

Hanuš

Google prodává zářící figurku Androida

04. 10. 2024

04. 10. 2024

Rozkošný maskot bugdroid pro operační systém Android společnosti Google je nyní k dispozici jako figurka, která svítí ve tmě.Google nabízí zboží pro Android prostřednictvím svého oficiálního obchodu s merchem, který začal prodávat plyšového Androida již v srpnu. Nyní si můžete koupit Androidovou figurku, která svítí ve tmě. Je to nová verze The Bot, slavného maskota Androidu, který dorazil do obchodu na začátku roku 2024. Google v popisu produktu vysvětlil: „Nebojte se, že zhasnou světla – tento sběratelský kousek pro Android udržuje zábavu v chodu neustále: Ve dne je inkognito a svítí, když slunce zapadá.”

Zajímavá věc pro zapálené fanoušky

Obrázky produktů doprovázející záznam v obchodě Google Merch Store bohužel zobrazují pouze bílou figurku za denního světla. Neexistují žádné fotografie této figurky zářící v tmavém prostředí, takže postupujte opatrně. Google ujišťuje, že bílý materiál „svítí ve tmě, když je nabitý na světelný zdroj“.

Stejně jako ostatní variace, svítícího bota vytvořil partner Googlu Dead Zebra. Bot je vyroben z vinylu a je cca 10 cm vysoký, vypadá stejně jako jeho nezářící protějšek s polohovatelnými rameny a anténou. Zářící vás však vyjde na 3 dolary navíc.

Produkty nabízené v obchodě Google Merch Store jsou dostupné v omezeném množství, přibližně 600 sad na položku. Doporučujeme vám však jednat rychle, protože tyto věci se obvykle rychle vyprodávají a doplnění zásob oblíbených položek může trvat dlouho.

Oblíbený zelený robot, který posledních 15 let sloužil jako maskot Androidu, má za sebou poměrně bohatou historii. Byl vytvořen designérkou Googlu Irinou Blok v roce 2007, někteří lidé poznamenali, že maskot se zdá být inspirován symboly muže a ženy, které se často objevují na dveřích toalet, ale není tomu tak. Místo toho chtěl designér vytvořit něco, s čím by se mnoho lidí snadno spojilo a bylo jim sympatické.

K TÉMATU  Recenze Niceboy HIVE pods – hudba z Marsu

Svůj Android Glow-in-the-Dark Collectible si můžete zakoupit v Google Merch Store za 21 dolarů, tedy v přepočtu za cenu kolem 500 korun, přičemž nezářící Android Classic Collectible je stále k dispozici výměnou za 18 dolarů za kus. Nebo můžete dát přednost roztomilému bugdroidovi v podobě velké plyšové figurky za cenu 40 dolarů.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)
VisionBook 11Wa v nás vzbudil nemalá očekávání, jak si Umax zvládne poradit nejen s výkonnějším a také energeticky náročnějším Celeronem (oproti Atomu) v šasi tabletu, kde ještě udělal místo na M.2 disk a zadní kameru. Jak to celé ladí, když přidali i operační paměť? Odpovězme v recenzi.
Po takřka nezničitelné AData D16750 se dnes podívejme na méně odolný a levnější model powerbanky od stejného výrobce, který nabídne krytí „pouze“ IP54 a kapacitu 8 000 mAh. Čím naopak vyčnívá, je 18 diod se čtyřmi módy svícení. Na táboření tak může být velmi užitečným pomocníkem.
Tato věc patří do trochu jiného soudku, než běžně testujeme. Značka TrueLife patří do portfolia české společnosti elem6, které čítá také značku Lamax. Zaměřuje se na elektroniku určenou k péči o zdraví či tělo jako elektrické kartáčky, chytré váhy či teploměry, tlakoměry. S jednou takovou novinkou vás zkusíme v rychlosti seznámit.
K myšlence otestovat TrekStor SurfTab twin 11.6 nás přivedly dvě skutečnosti, v poslední době jej lze na internetu zakoupit za velmi atraktivní cenu a uživatelské recenze tohoto notebooku německé značky vyznívají velmi rozporuplně. Proč ale, když za dané peníze nabízí vcelku atraktivní konfiguraci jako displej s vysokým rozlišením, osvědčený procesor Intel Atom x5 či dostatek USB portů? Kde je zakopán pes?
Dobrých levných akčních kamer je jako šafránu, BML cShot1 4K s doporučenou cenou 1 390 Kč vypadá jako jedna z nich. Příbuznost s dražším sourozencem BML cShot3 4K nezapře a to je dobře.
Test powerbanky jsme vám dlouho nenabídli, při tom se rychle píší a práce s tím taky není tolik. :o) Ale vážně. Naposledy to byla snad odolná AData D16750 (resp. D8000L), kde jsme se více zaměřili na pokusy ji zničit. Slouží stále. Dnes tu máme obyčejnou za to kapacitně obrovskou P20100 za přijatelnou cenu. A to není jediný parametr, ve kterém předčila nezničitelného sourozence...

Nepřehlédněte

Záludná otázka – víte, kdy vznikl první chytrý telefon? Applu je z velké části přisuzováno to, že v roce 2007 zahájil boom chytrých telefonů s původním iPhonem. Samozřejmě, že iPhone nebyl první smartphone – ten přišel o mnoho let dříve a překvapivě nenesl jméno BlackBerry nebo Nokia. Pojďme se trochu vzdělat v historii smartphonů.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek